Brecon Corries vs Undy Athletic, Ardal Leagues
Ardal Leagues?LLLLD

Brecon Corries
FT
5 : 1
HT 3:0
Agg
22.8.2026 16:30
?LLWWD

Undy Athletic
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | Undy Athletic | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:21 | 13 |
| 7. | Brecon Corries | 7 | 4 | 0 | 3 | 22:13 | 12 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: Brecon Corries
08.08.26
ALBrecon CorriesCroesyceiliog34L28.07.26
ALGoytreBrecon Corries32L23.05.26
ALBrecon CorriesChepstow Town2:023L16.05.26
ALBrecon CorriesAbertillery Bluebirds13L09.05.26
ALBrecon CorriesCwmbran Town22D02.05.26
ALBrecon CorriesCanton Liberal FC41W25.04.26
ALRisca UnitedBrecon Corries12W18.04.26
ALBrecon CorriesAbercarn United AFC31W11.04.26
ALBrecon CorriesCaerphilly Athletic15L28.03.26
ALBrecon CorriesUndy Athletic21W
ALBrecon CorriesCroesyceiliog34L28.07.26
ALGoytreBrecon Corries32L23.05.26
ALBrecon CorriesChepstow Town2:023L16.05.26
ALBrecon CorriesAbertillery Bluebirds13L09.05.26
ALBrecon CorriesCwmbran Town22D02.05.26
ALBrecon CorriesCanton Liberal FC41W25.04.26
ALRisca UnitedBrecon Corries12W18.04.26
ALBrecon CorriesAbercarn United AFC31W11.04.26
ALBrecon CorriesCaerphilly Athletic15L28.03.26
ALBrecon CorriesUndy Athletic21WПоследни мачове: Undy Athletic
08.08.26
ALAbercarn United AFCUndy Athletic20L28.07.26
ALChepstow TownUndy Athletic40L05.05.26
ALChepstow TownUndy Athletic0:202W28.04.26
ALUndy AthleticGoytre20W25.04.26
ALUndy AthleticCaerphilly Athletic22D21.04.26
ALUndy AthleticChepstow Town0:131W18.04.26
ALUndy AthleticBlaenavon Blues AFC11D14.04.26
ALCanton Liberal FCUndy Athletic0:202W11.04.26
ALCroesyceiliogUndy Athletic21L28.03.26
ALBrecon CorriesUndy Athletic21L
ALAbercarn United AFCUndy Athletic20L28.07.26
ALChepstow TownUndy Athletic40L05.05.26
ALChepstow TownUndy Athletic0:202W28.04.26
ALUndy AthleticGoytre20W25.04.26
ALUndy AthleticCaerphilly Athletic22D21.04.26
ALUndy AthleticChepstow Town0:131W18.04.26
ALUndy AthleticBlaenavon Blues AFC11D14.04.26
ALCanton Liberal FCUndy Athletic0:202W11.04.26
ALCroesyceiliogUndy Athletic21L28.03.26
ALBrecon CorriesUndy Athletic21LДиректни двубои
28.03.26
ALBrecon CorriesUndy Athletic21W24.01.26
ALUndy AthleticBrecon Corries2:031L14.12.24
ALBrecon CorriesUndy Athletic60W17.08.24
ALUndy AthleticBrecon Corries04W
ALBrecon CorriesUndy Athletic21W24.01.26
ALUndy AthleticBrecon Corries2:031L14.12.24
ALBrecon CorriesUndy Athletic60W17.08.24
ALUndy AthleticBrecon Corries04WСрещу същия съперник (4)
vs. Abercarn United AFC
vs. Chepstow Town
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Ardal Leagues 26/27 в цифри
Изиграни мачове232/267
Голове на мач3.74
Победи на домакините50%
Равенства15%
Победи на гостите34%
Над 2.5 гола68%
И двата отбора вкараха57%