CD Colunga vs Lealtad, Tercera Federación, Group 2
Tercera Federación, Group 2?WLWDW

CD Colunga
FT
0 : 2
HT 0:1
Agg
1.11.2023 13:15
?LWWWW

Lealtad
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Lealtad | 7 | 5 | 1 | 1 | 14:6 | 16 |
| 10. | CD Colunga | 7 | 3 | 1 | 3 | 7:7 | 10 |
xG
Атаки
89 94
Опасни атаки
43 45
Владение на топката %
46 54
4 0 0
1
Точни удари
5 7
Неточни удари
2 1 0 5
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: CD Colunga
29.10.23
TFCD ColungaUD Llanera1:121W22.10.23
TFPravianoCD Colunga1:020L08.10.23
TFGijon IndustrialCD Colunga0:013W01.10.23
TFCD ColungaLenense0:000D24.09.23
TFUrraca CFCD Colunga0:101W17.09.23
TFCD ColungaTuilla1:112L10.09.23
TFSporting Gijon BCD Colunga0:010L23.04.23
TFCD ColungaAviles Stadium CF1:213L16.04.23
TFValdesotoCD Colunga2:021L09.04.23
TFCD ColungaLlanes1:020W
TFCD ColungaUD Llanera1:121W22.10.23
TFPravianoCD Colunga1:020L08.10.23
TFGijon IndustrialCD Colunga0:013W01.10.23
TFCD ColungaLenense0:000D24.09.23
TFUrraca CFCD Colunga0:101W17.09.23
TFCD ColungaTuilla1:112L10.09.23
TFSporting Gijon BCD Colunga0:010L23.04.23
TFCD ColungaAviles Stadium CF1:213L16.04.23
TFValdesotoCD Colunga2:021L09.04.23
TFCD ColungaLlanes1:020WПоследни мачове: Lealtad
29.10.23
TFSporting Gijon BLealtad0:030L22.10.23
TFLealtadCondal0:030W08.10.23
TFLealtadReal Titanico Laviana1:121W01.10.23
TFBarcia CFLealtad0:305W24.09.23
TFLealtadL'Entregu CF1:121W17.09.23
TFCaudalLealtad0:000D10.09.23
TFLealtadLlanes1:121W16.08.23
CFL'Entregu CFLealtad0:001W23.04.23
TFReal Titanico LavianaLealtad0:102W16.04.23
TFLealtadCondal0:012L
TFSporting Gijon BLealtad0:030L22.10.23
TFLealtadCondal0:030W08.10.23
TFLealtadReal Titanico Laviana1:121W01.10.23
TFBarcia CFLealtad0:305W24.09.23
TFLealtadL'Entregu CF1:121W17.09.23
TFCaudalLealtad0:000D10.09.23
TFLealtadLlanes1:121W16.08.23
CFL'Entregu CFLealtad0:001W23.04.23
TFReal Titanico LavianaLealtad0:102W16.04.23
TFLealtadCondal0:012LДиректни двубои
12.02.23
TFLealtadCD Colunga0:020L09.10.22
TFCD ColungaLealtad0:103L20.03.22
TFLealtadCD Colunga0:111D31.10.21
TFCD ColungaLealtad1:213L23.02.20
TFLealtadCD Colunga1:020L06.10.19
TFCD ColungaLealtad0:102L17.02.19
TFLealtadCD Colunga0:111D30.09.18
TFCD ColungaLealtad0:000D
TFLealtadCD Colunga0:020L09.10.22
TFCD ColungaLealtad0:103L20.03.22
TFLealtadCD Colunga0:111D31.10.21
TFCD ColungaLealtad1:213L23.02.20
TFLealtadCD Colunga1:020L06.10.19
TFCD ColungaLealtad0:102L17.02.19
TFLealtadCD Colunga0:111D30.09.18
TFCD ColungaLealtad0:000DСрещу същия съперник (4)
vs. Sporting Gijon B
vs. Llanes
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Tercera Federación, Group 2 23/24 в цифри
Изиграни мачове312/312
Голове на мач2.56
Победи на домакините43%
Равенства27%
Победи на гостите30%
Над 2.5 гола49%
И двата отбора вкараха48%
Корнери8.0