CD Marathon vs Honduras Progreso, Liga Hondubet, Clausura
Liga Hondubet, Clausura?LLWLD

CD Marathon
FT
1 : 1
HT 0:0
Agg
7.3.2021 23:00
?LWLDD

Honduras Progreso
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: CD Marathon
03.03.21
LHCD PlatenseCD Marathon5:153L27.02.21
LHCD MarathonReal Espana0:212L24.02.21
LHCD VidaCD Marathon0:001W20.02.21
LHCD MarathonMotagua01L17.02.21
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:111D17.01.21
LHCD MarathonCD Olimpia0:001L15.01.21
LHCD OlimpiaCD Marathon0:020L03.01.21
LHCD MarathonMotagua1:212L31.12.20
LHMotaguaCD Marathon1:020L28.12.20
LHCD OlimpiaCD Marathon0:010L
LHCD PlatenseCD Marathon5:153L27.02.21
LHCD MarathonReal Espana0:212L24.02.21
LHCD VidaCD Marathon0:001W20.02.21
LHCD MarathonMotagua01L17.02.21
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:111D17.01.21
LHCD MarathonCD Olimpia0:001L15.01.21
LHCD OlimpiaCD Marathon0:020L03.01.21
LHCD MarathonMotagua1:212L31.12.20
LHMotaguaCD Marathon1:020L28.12.20
LHCD OlimpiaCD Marathon0:010LПоследни мачове: Honduras Progreso
04.03.21
LHHonduras ProgresoLobos UPNFM0:303L28.02.21
LHCD PlatenseHonduras Progreso0:204W25.02.21
LHReal EspanaHonduras Progreso0:010L21.02.21
LHHonduras ProgresoCD Vida00D17.02.21
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:111D12.12.20
LHReal de MinasHonduras Progreso3:234W05.12.20
LHCD MarathonHonduras Progreso2:040L29.11.20
LHCD OlimpiaHonduras Progreso2:050L26.11.20
LHHonduras ProgresoMotagua0:305L23.11.20
LHLobos UPNFMHonduras Progreso0:001W
LHHonduras ProgresoLobos UPNFM0:303L28.02.21
LHCD PlatenseHonduras Progreso0:204W25.02.21
LHReal EspanaHonduras Progreso0:010L21.02.21
LHHonduras ProgresoCD Vida00D17.02.21
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:111D12.12.20
LHReal de MinasHonduras Progreso3:234W05.12.20
LHCD MarathonHonduras Progreso2:040L29.11.20
LHCD OlimpiaHonduras Progreso2:050L26.11.20
LHHonduras ProgresoMotagua0:305L23.11.20
LHLobos UPNFMHonduras Progreso0:001WДиректни двубои
17.02.21
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:111D05.12.20
LHCD MarathonHonduras Progreso2:040W04.10.20
LHHonduras ProgresoCD Marathon1:111D14.03.20
LHCD MarathonHonduras Progreso1:010W02.02.20
LHHonduras ProgresoCD Marathon1:212W21.11.19
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:202W14.08.19
LHCD MarathonHonduras Progreso41W17.04.19
LHCD MarathonHonduras Progreso2:060W24.02.19
LHHonduras ProgresoCD Marathon01W11.11.18
LHHonduras ProgresoCD Marathon23W
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:111D05.12.20
LHCD MarathonHonduras Progreso2:040W04.10.20
LHHonduras ProgresoCD Marathon1:111D14.03.20
LHCD MarathonHonduras Progreso1:010W02.02.20
LHHonduras ProgresoCD Marathon1:212W21.11.19
LHHonduras ProgresoCD Marathon0:202W14.08.19
LHCD MarathonHonduras Progreso41W17.04.19
LHCD MarathonHonduras Progreso2:060W24.02.19
LHHonduras ProgresoCD Marathon01W11.11.18
LHHonduras ProgresoCD Marathon23WСрещу същия съперник (4)
vs. CD Platense
vs. Real Espana
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Liga Hondubet, Clausura 20/21 в цифри
Изиграни мачове82/82
Голове на мач2.91
Победи на домакините37%
Равенства39%
Победи на гостите24%
Над 2.5 гола56%
И двата отбора вкараха57%
Голове през 1-во полувреме на мач1.53