CSS Caransebes U19 vs CSM Deva U19, Campionatul Național U19
Campionatul Național U19?LWDLL

CSS Caransebes U19
FT
1 : 2
Agg
7.6.2026 12:00
?WDWWW

CSM Deva U19
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | CSM Deva U19 | 27 | 16 | 4 | 7 | 66:37 | 52 |
| 9. | CSS Caransebes U19 | 27 | 8 | 4 | 15 | 36:58 | 28 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: CSS Caransebes U19
31.05.26
CNUnirea Alba Iulia U19CSS Caransebes U1920L23.05.26
CNCSS Caransebes U19CSC 1599 Șelimbăr U1940W17.05.26
CNCS Corvinul Hunedoara U19CSS Caransebes U1922D09.05.26
CNCSS Caransebes U19LPS Sebes U1912L03.05.26
CNFC Hermannstadt U19CSS Caransebes U1981L25.04.26
CNCSS Caransebes U19ACS Alma Sibiu U1923L19.04.26
CNAS FC Interstar Sibiu U19CSS Caransebes U1933D04.04.26
CNCSS Caransebes U19ACS Medias 2022 U1911D29.03.26
CNCSM Deva U19CSS Caransebes U1930L21.03.26
CNCSS Caransebes U19Unirea Alba Iulia U1910W
CNUnirea Alba Iulia U19CSS Caransebes U1920L23.05.26
CNCSS Caransebes U19CSC 1599 Șelimbăr U1940W17.05.26
CNCS Corvinul Hunedoara U19CSS Caransebes U1922D09.05.26
CNCSS Caransebes U19LPS Sebes U1912L03.05.26
CNFC Hermannstadt U19CSS Caransebes U1981L25.04.26
CNCSS Caransebes U19ACS Alma Sibiu U1923L19.04.26
CNAS FC Interstar Sibiu U19CSS Caransebes U1933D04.04.26
CNCSS Caransebes U19ACS Medias 2022 U1911D29.03.26
CNCSM Deva U19CSS Caransebes U1930L21.03.26
CNCSS Caransebes U19Unirea Alba Iulia U1910WПоследни мачове: CSM Deva U19
31.05.26
CNCSM Deva U19FC Hermannstadt U1943W24.05.26
CNUnirea Alba Iulia U19CSM Deva U190:000D17.05.26
CNCSM Deva U19ACS Alma Sibiu U1950W10.05.26
CNCSC 1599 Șelimbăr U19CSM Deva U1912W03.05.26
CNCSM Deva U19AS FC Interstar Sibiu U1930W26.04.26
CNCS Corvinul Hunedoara U19CSM Deva U1901W18.04.26
CNCSM Deva U19ACS Medias 2022 U1920W05.04.26
CNLPS Sebes U19CSM Deva U1930L29.03.26
CNCSM Deva U19CSS Caransebes U1930W22.03.26
CNFC Hermannstadt U19CSM Deva U1930L
CNCSM Deva U19FC Hermannstadt U1943W24.05.26
CNUnirea Alba Iulia U19CSM Deva U190:000D17.05.26
CNCSM Deva U19ACS Alma Sibiu U1950W10.05.26
CNCSC 1599 Șelimbăr U19CSM Deva U1912W03.05.26
CNCSM Deva U19AS FC Interstar Sibiu U1930W26.04.26
CNCS Corvinul Hunedoara U19CSM Deva U1901W18.04.26
CNCSM Deva U19ACS Medias 2022 U1920W05.04.26
CNLPS Sebes U19CSM Deva U1930L29.03.26
CNCSM Deva U19CSS Caransebes U1930W22.03.26
CNFC Hermannstadt U19CSM Deva U1930LДиректни двубои
Срещу същия съперник (4)
vs. FC Hermannstadt U19
vs. Unirea Alba Iulia U19
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Campionatul Național U19 25/26 в цифри
Изиграни мачове1355/1377
Голове на мач5.16
Победи на домакините50%
Равенства10%
Победи на гостите39%
Над 2.5 гола79%
И двата отбора вкараха54%