FC Skanderborg vs Holstebro, Danmarksserien, Pulje 4
Danmarksserien, Pulje 4?LWDLD

FC Skanderborg
FT
1 : 2
Agg
20.5.2017 14:00
?WDDDW

Holstebro
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Holstebro | 27 | 12 | 8 | 7 | 57:41 | 44 |
| 9. | FC Skanderborg | 27 | 7 | 5 | 15 | 39:62 | 26 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: FC Skanderborg
11.05.17
DPIF LysengFC Skanderborg32L06.05.17
DPFC SkanderborgLystrup IF10W29.04.17
DPFC SkanderborgAaB 222D22.04.17
DPRanders Freja ReserveFC Skanderborg30L15.04.17
DPVSK Aarhus IIFC Skanderborg11D08.04.17
DPFC SkanderborgSkjold IF Sæby42W02.04.17
DPVatansporFC Skanderborg31L25.03.17
DPFC SkanderborgAarhus Fremad 244D04.11.16
DPHolstebroFC Skanderborg31L29.10.16
DPFC SkanderborgIF Lyseng04L
DPIF LysengFC Skanderborg32L06.05.17
DPFC SkanderborgLystrup IF10W29.04.17
DPFC SkanderborgAaB 222D22.04.17
DPRanders Freja ReserveFC Skanderborg30L15.04.17
DPVSK Aarhus IIFC Skanderborg11D08.04.17
DPFC SkanderborgSkjold IF Sæby42W02.04.17
DPVatansporFC Skanderborg31L25.03.17
DPFC SkanderborgAarhus Fremad 244D04.11.16
DPHolstebroFC Skanderborg31L29.10.16
DPFC SkanderborgIF Lyseng04LПоследни мачове: Holstebro
14.05.17
DPHolstebroRanders Freja Reserve51W06.05.17
DPVSK Aarhus IIHolstebro00D30.04.17
DPHolstebroSkjold IF Sæby11D22.04.17
DPVatansporHolstebro00D15.04.17
DPAarhus Fremad 2Holstebro1:334W09.04.17
DPHolstebroAaB 220W02.04.17
DPHolstebroIF Lyseng11D25.03.17
DPLystrup IFHolstebro21L04.11.16
DPHolstebroFC Skanderborg31W29.10.16
DPRanders Freja ReserveHolstebro04W
DPHolstebroRanders Freja Reserve51W06.05.17
DPVSK Aarhus IIHolstebro00D30.04.17
DPHolstebroSkjold IF Sæby11D22.04.17
DPVatansporHolstebro00D15.04.17
DPAarhus Fremad 2Holstebro1:334W09.04.17
DPHolstebroAaB 220W02.04.17
DPHolstebroIF Lyseng11D25.03.17
DPLystrup IFHolstebro21L04.11.16
DPHolstebroFC Skanderborg31W29.10.16
DPRanders Freja ReserveHolstebro04WДиректни двубои
04.11.16
DPHolstebroFC Skanderborg31L03.09.16
DPFC SkanderborgHolstebro31W07.05.16
DPFC SkanderborgHolstebro04L19.09.15
DPHolstebroFC Skanderborg01W
DPHolstebroFC Skanderborg31L03.09.16
DPFC SkanderborgHolstebro31W07.05.16
DPFC SkanderborgHolstebro04L19.09.15
DPHolstebroFC Skanderborg01WСрещу същия съперник (4)
vs. Randers Freja Reserve
vs. VSK Aarhus II
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Danmarksserien, Pulje 4 16/17 в цифри
Изиграни мачове135/135
Голове на мач3.62
Победи на домакините41%
Равенства23%
Победи на гостите36%
Над 2.5 гола68%
И двата отбора вкараха64%