LFK-Yeletsky vs MBU DO SSH, Yelets Championship
Yelets Championship?WDLWW

LFK-Yeletsky
FT
2 : 4
Agg
11.8.2026 18:00
?LLLLW

MBU DO SSH
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | LFK-Yeletsky | 18 | 13 | 1 | 4 | 102:36 | 40 |
| 5. | MBU DO SSH | 18 | 8 | 1 | 9 | 74:62 | 25 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: LFK-Yeletsky
06.08.26
YCLFK-YeletskyLavy131W30.07.26
YCSolidarnost YeletsLFK-Yeletsky55D27.07.26
YCKratosLFK-Yeletsky32L23.07.26
YCKazaki YeletskyLFK-Yeletsky02W16.07.26
YCMChS YeletsLFK-Yeletsky210W09.07.26
YCLFK-YeletskyElchanin32W02.07.26
YCPishchulinoLFK-Yeletsky03W25.06.26
YCLFK-YeletskyAvangard-Kazinka70W18.06.26
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky29W11.06.26
YCLavyLFK-Yeletsky19W
YCLFK-YeletskyLavy131W30.07.26
YCSolidarnost YeletsLFK-Yeletsky55D27.07.26
YCKratosLFK-Yeletsky32L23.07.26
YCKazaki YeletskyLFK-Yeletsky02W16.07.26
YCMChS YeletsLFK-Yeletsky210W09.07.26
YCLFK-YeletskyElchanin32W02.07.26
YCPishchulinoLFK-Yeletsky03W25.06.26
YCLFK-YeletskyAvangard-Kazinka70W18.06.26
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky29W11.06.26
YCLavyLFK-Yeletsky19WПоследни мачове: MBU DO SSH
06.08.26
YCMBU DO SSHMChS Yelets34L30.07.26
YCElchaninMBU DO SSH63L27.07.26
YCMBU DO SSHSolidarnost Yelets89L23.07.26
YCKratosMBU DO SSH53L17.07.26
YCKazaki YeletskyMBU DO SSH15W09.07.26
YCAvangard-KazinkaMBU DO SSH47W02.07.26
YCLavyMBU DO SSH010W25.06.26
YCMBU DO SSHPishchulino32W18.06.26
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky29L11.06.26
YCMChS YeletsMBU DO SSH41L
YCMBU DO SSHMChS Yelets34L30.07.26
YCElchaninMBU DO SSH63L27.07.26
YCMBU DO SSHSolidarnost Yelets89L23.07.26
YCKratosMBU DO SSH53L17.07.26
YCKazaki YeletskyMBU DO SSH15W09.07.26
YCAvangard-KazinkaMBU DO SSH47W02.07.26
YCLavyMBU DO SSH010W25.06.26
YCMBU DO SSHPishchulino32W18.06.26
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky29L11.06.26
YCMChS YeletsMBU DO SSH41LДиректни двубои
18.06.26
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky29W17.07.25
YCLFK-YeletskyMBU DO SSH63W15.05.25
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky32L
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky29W17.07.25
YCLFK-YeletskyMBU DO SSH63W15.05.25
YCMBU DO SSHLFK-Yeletsky32LСрещу същия съперник (4)
vs. MChS Yelets
vs. Elchanin
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Yelets Championship 2026 в цифри
Изиграни мачове89/90
Голове на мач7.21
Победи на домакините44%
Равенства7%
Победи на гостите49%
Над 2.5 гола97%
И двата отбора вкараха87%