Pascoe Vale vs Green Gully, NPL Victoria Men
NPL Victoria Men?WLLLL

Pascoe Vale
FT
0 : 1
HT 0:1
Agg
13.7.2019 11:00
?DWDDD

Green Gully
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Green Gully | 26 | 12 | 8 | 6 | 55:40 | 44 |
| 14. | Pascoe Vale | 26 | 6 | 3 | 17 | 33:53 | 21 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: Pascoe Vale
08.07.19
NVKingston CityPascoe Vale0:102W30.06.19
NVSouth MelbournePascoe Vale0:010L21.06.19
NVPascoe ValeAvondale0:125L15.06.19
NVPort Melbourne SCPascoe Vale2:040L07.06.19
NVPascoe ValeDandenong City1:214L02.06.19
NVBentleigh GreensPascoe Vale0:131L24.05.19
NVPascoe ValeHeidelberg Utd0:113L17.05.19
NVPascoe ValeAltona Magic4:052W12.05.19
NVOakleigh CannonsPascoe Vale0:010L03.05.19
NVPascoe ValeDandenong Thunder0:011D
NVKingston CityPascoe Vale0:102W30.06.19
NVSouth MelbournePascoe Vale0:010L21.06.19
NVPascoe ValeAvondale0:125L15.06.19
NVPort Melbourne SCPascoe Vale2:040L07.06.19
NVPascoe ValeDandenong City1:214L02.06.19
NVBentleigh GreensPascoe Vale0:131L24.05.19
NVPascoe ValeHeidelberg Utd0:113L17.05.19
NVPascoe ValeAltona Magic4:052W12.05.19
NVOakleigh CannonsPascoe Vale0:010L03.05.19
NVPascoe ValeDandenong Thunder0:011DПоследни мачове: Green Gully
06.07.19
NVGreen GullySouth Melbourne0:000D29.06.19
NVAvondaleGreen Gully12W22.06.19
NVGreen GullyPort Melbourne SC1:133D14.06.19
NVDandenong CityGreen Gully2:122D08.06.19
NVGreen GullyBentleigh Greens0:011D01.06.19
NVHeidelberg UtdGreen Gully0:011D25.05.19
NVGreen GullyAltona Magic24L18.05.19
NVGreen GullyOakleigh Cannons0:111D11.05.19
NVDandenong ThunderGreen Gully1:224W03.05.19
NVGreen GullyHume City1:010W
NVGreen GullySouth Melbourne0:000D29.06.19
NVAvondaleGreen Gully12W22.06.19
NVGreen GullyPort Melbourne SC1:133D14.06.19
NVDandenong CityGreen Gully2:122D08.06.19
NVGreen GullyBentleigh Greens0:011D01.06.19
NVHeidelberg UtdGreen Gully0:011D25.05.19
NVGreen GullyAltona Magic24L18.05.19
NVGreen GullyOakleigh Cannons0:111D11.05.19
NVDandenong ThunderGreen Gully1:224W03.05.19
NVGreen GullyHume City1:010WДиректни двубои
06.04.19
NVGreen GullyPascoe Vale1:040L06.07.18
NVGreen GullyPascoe Vale0:102W06.04.18
NVPascoe ValeGreen Gully0:122D20.08.17
NVGreen GullyPascoe Vale12W12.05.17
NVPascoe ValeGreen Gully0:011D03.06.16
NVPascoe ValeGreen Gully23L27.02.16
NVGreen GullyPascoe Vale1:012W
NVGreen GullyPascoe Vale1:040L06.07.18
NVGreen GullyPascoe Vale0:102W06.04.18
NVPascoe ValeGreen Gully0:122D20.08.17
NVGreen GullyPascoe Vale12W12.05.17
NVPascoe ValeGreen Gully0:011D03.06.16
NVPascoe ValeGreen Gully23L27.02.16
NVGreen GullyPascoe Vale1:012WСрещу същия съперник (4)
vs. South Melbourne
vs. Avondale
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
NPL Victoria Men 2019 в цифри
Изиграни мачове187/187
Голове на мач3.26
Победи на домакините44%
Равенства19%
Победи на гостите37%
Над 2.5 гола60%
И двата отбора вкараха62%
Голове през 1-во полувреме на мач1.43