Raca Bratislava vs Spartak Myjava, 3. Liga
3. Liga?LWWWL

Raca Bratislava
FT
3 : 2
HT 1:2
Agg
18.8.2024 11:30
?LWWWD

Spartak Myjava
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Spartak Myjava | 12 | 5 | 4 | 3 | 21:15 | 19 |
| 14. | Raca Bratislava | 12 | 2 | 4 | 6 | 14:26 | 10 |
xG
Атаки
62 74
Опасни атаки
64 48
Владение на топката %
0 0
2 0 3
7
Точни удари
5 5
Неточни удари
3 4 0 3
4
Смени
4Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: Raca Bratislava
10.08.24
3LSKF SeredRaca Bratislava1:040L07.08.24
SCIgramRaca Bratislava1:315W04.08.24
3LRaca BratislavaOFK Banik Lehota1:121W23.07.24
CFRaca BratislavaNeusiedl1:021W13.07.24
CFFC PetrzalkaRaca Bratislava3:051L08.06.24
3LSKF SeredRaca Bratislava0:000D01.06.24
3LRaca BratislavaSlovan Galanta0:203L25.05.24
3LSpartak Dubnica nad VahomRaca Bratislava0:104W19.05.24
3LRaca BratislavaOFK Banik Lehota2:040W11.05.24
3LMFK ZvolenRaca Bratislava3:131L
3LSKF SeredRaca Bratislava1:040L07.08.24
SCIgramRaca Bratislava1:315W04.08.24
3LRaca BratislavaOFK Banik Lehota1:121W23.07.24
CFRaca BratislavaNeusiedl1:021W13.07.24
CFFC PetrzalkaRaca Bratislava3:051L08.06.24
3LSKF SeredRaca Bratislava0:000D01.06.24
3LRaca BratislavaSlovan Galanta0:203L25.05.24
3LSpartak Dubnica nad VahomRaca Bratislava0:104W19.05.24
3LRaca BratislavaOFK Banik Lehota2:040W11.05.24
3LMFK ZvolenRaca Bratislava3:131LПоследни мачове: Spartak Myjava
10.08.24
3LSpartak MyjavaFC Malacky0:103L07.08.24
SCSFK StefanovSpartak Myjava0:315W03.08.24
3LOK CastkovceSpartak Myjava1:213W17.05.24
SLMSK Povazska BystricaSpartak Myjava0:012W10.05.24
SLSpartak MyjavaSTK Samorin0:011D03.05.24
SLSpartak MyjavaOFK Malzenice1:011D28.04.24
SLSlovan Bratislava BSpartak Myjava0:213W24.04.24
SLSpartak MyjavaFK Pohronie1:121W21.04.24
SLMSK Zilina BSpartak Myjava2:021L12.04.24
SLSpartak MyjavaKFC Komarno1:020W
3LSpartak MyjavaFC Malacky0:103L07.08.24
SCSFK StefanovSpartak Myjava0:315W03.08.24
3LOK CastkovceSpartak Myjava1:213W17.05.24
SLMSK Povazska BystricaSpartak Myjava0:012W10.05.24
SLSpartak MyjavaSTK Samorin0:011D03.05.24
SLSpartak MyjavaOFK Malzenice1:011D28.04.24
SLSlovan Bratislava BSpartak Myjava0:213W24.04.24
SLSpartak MyjavaFK Pohronie1:121W21.04.24
SLMSK Zilina BSpartak Myjava2:021L12.04.24
SLSpartak MyjavaKFC Komarno1:020WДиректни двубои
Срещу същия съперник (0)
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
3. Liga 24/25 в цифри
Изиграни мачове510/510
Голове на мач2.86
Победи на домакините52%
Равенства23%
Победи на гостите26%
Над 2.5 гола53%
И двата отбора вкараха52%
Корнери10.0