SV Kirchanschöring vs SV Pullach, Bayernliga Süd
Bayernliga Süd?WWLWD

SV Kirchanschöring
FT
1 : 1
HT 1:1
Agg
21.10.2017 15:00
?WDWWW

SV Pullach
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | SV Pullach | 36 | 17 | 14 | 5 | 75:48 | 65 |
| 16. | SV Kirchanschöring | 36 | 9 | 13 | 14 | 44:51 | 40 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: SV Kirchanschöring
07.10.17
BSSV KirchanschöringTSV Kornburg2:040W03.10.17
BSTSV Schwaben AugsburgSV Kirchanschöring0:112W29.09.17
BSSV KirchanschöringTSV Kottern0:002L23.09.17
BS1. FC SonthofenSV Kirchanschöring0:102W16.09.17
BSSV KirchanschöringTSV Schwabmünchen11D09.09.17
BSASV NeumarktSV Kirchanschöring0:011D02.09.17
BSSV KirchanschöringTSV Dachau 18651:111D26.08.17
BSIsmaningSV Kirchanschöring02W23.08.17
BSSV KirchanschöringTuS Holzkirchen12L19.08.17
BSSV KirchanschöringTSV Landsberg0:101L
BSSV KirchanschöringTSV Kornburg2:040W03.10.17
BSTSV Schwaben AugsburgSV Kirchanschöring0:112W29.09.17
BSSV KirchanschöringTSV Kottern0:002L23.09.17
BS1. FC SonthofenSV Kirchanschöring0:102W16.09.17
BSSV KirchanschöringTSV Schwabmünchen11D09.09.17
BSASV NeumarktSV Kirchanschöring0:011D02.09.17
BSSV KirchanschöringTSV Dachau 18651:111D26.08.17
BSIsmaningSV Kirchanschöring02W23.08.17
BSSV KirchanschöringTuS Holzkirchen12L19.08.17
BSSV KirchanschöringTSV Landsberg0:101LПоследни мачове: SV Pullach
14.10.17
BSSV PullachDJK Vilzing0:020W07.10.17
BSTuS HolzkirchenSV Pullach1:011D04.10.17
BSTSV 1860 Munich IISV Pullach0:202W29.09.17
BSSB Chiemgau TraunsteinSV Pullach0:112W23.09.17
BSSV PullachBCF Wolfratshausen2:153W16.09.17
BSSV PullachSpVgg Hankofen-Hailing0:042W02.09.17
BSSV PullachTSV Kornburg2:062W26.08.17
BSTSV Schwaben AugsburgSV Pullach0:121L19.08.17
BSSV PullachTSV Kottern0:031W15.08.17
BS1. FC SonthofenSV Pullach2:122D
BSSV PullachDJK Vilzing0:020W07.10.17
BSTuS HolzkirchenSV Pullach1:011D04.10.17
BSTSV 1860 Munich IISV Pullach0:202W29.09.17
BSSB Chiemgau TraunsteinSV Pullach0:112W23.09.17
BSSV PullachBCF Wolfratshausen2:153W16.09.17
BSSV PullachSpVgg Hankofen-Hailing0:042W02.09.17
BSSV PullachTSV Kornburg2:062W26.08.17
BSTSV Schwaben AugsburgSV Pullach0:121L19.08.17
BSSV PullachTSV Kottern0:031W15.08.17
BS1. FC SonthofenSV Pullach2:122DДиректни двубои
22.04.17
BSSV PullachSV Kirchanschöring52L24.09.16
BSSV KirchanschöringSV Pullach12L28.03.16
BSSV KirchanschöringSV Pullach11D01.08.15
BSSV PullachSV Kirchanschöring11D
BSSV PullachSV Kirchanschöring52L24.09.16
BSSV KirchanschöringSV Pullach12L28.03.16
BSSV KirchanschöringSV Pullach11D01.08.15
BSSV PullachSV Kirchanschöring11DСрещу същия съперник (4)
vs. TuS Holzkirchen
vs. TSV Kornburg
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Bayernliga Süd 17/18 в цифри
Изиграни мачове360/360
Голове на мач3.28
Победи на домакините39%
Равенства27%
Победи на гостите34%
Над 2.5 гола63%
И двата отбора вкараха62%
Голове през 1-во полувреме на мач1.39