SV Pullach vs TSV Kottern, Bayernliga Süd
Bayernliga Süd?WWWWL

SV Pullach
FT
0 : 3
HT 0:0
Agg
28.7.2018 15:00
?WLWLW

TSV Kottern
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | SV Pullach | 32 | 17 | 2 | 13 | 52:48 | 53 |
| 7. | TSV Kottern | 32 | 12 | 10 | 10 | 46:47 | 46 |
xG
Атаки
0 0
Опасни атаки
0 0
Владение на топката %
50 50
0 0 0
0
Точни удари
0 0
Неточни удари
0 0 0 0
Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: SV Pullach
18.07.18
BSFC UnterföhringSV Pullach0:012W15.07.18
BSSV PullachTurkgucu Munchen0:020W18.05.18
BSRain am LechSV Pullach1:323W12.05.18
BSSV PullachSV Kirchanschöring1:020W05.05.18
BSDJK VilzingSV Pullach0:031L01.05.18
BSSpVgg Hankofen-HailingSV Pullach1:315W28.04.18
BSSV PullachTuS Holzkirchen1:111D24.04.18
BSTSV KotternSV Pullach2:222D21.04.18
BSSV PullachTSV 1860 Munich II0:313L18.04.18
BSSV PullachIsmaning2:122D
BSFC UnterföhringSV Pullach0:012W15.07.18
BSSV PullachTurkgucu Munchen0:020W18.05.18
BSRain am LechSV Pullach1:323W12.05.18
BSSV PullachSV Kirchanschöring1:020W05.05.18
BSDJK VilzingSV Pullach0:031L01.05.18
BSSpVgg Hankofen-HailingSV Pullach1:315W28.04.18
BSSV PullachTuS Holzkirchen1:111D24.04.18
BSTSV KotternSV Pullach2:222D21.04.18
BSSV PullachTSV 1860 Munich II0:313L18.04.18
BSSV PullachIsmaning2:122DПоследни мачове: TSV Kottern
21.07.18
BSTSV KotternFC Unterföhring0:010W18.07.18
BSTurkgucu MunchenTSV Kottern3:041L18.05.18
BSTSV Dachau 1865TSV Kottern2:123W12.05.18
BSTSV KotternIsmaning0:212L05.05.18
BSTSV LandsbergTSV Kottern0:012W28.04.18
BSTSV KotternSV Heimstetten0:003L24.04.18
BSTSV KotternSV Pullach2:222D21.04.18
BSRain am LechTSV Kottern0:111D18.04.18
BSTSV Kottern1. FC Sonthofen2:121W14.04.18
BSTSV KotternSV Kirchanschöring3:032W
BSTSV KotternFC Unterföhring0:010W18.07.18
BSTurkgucu MunchenTSV Kottern3:041L18.05.18
BSTSV Dachau 1865TSV Kottern2:123W12.05.18
BSTSV KotternIsmaning0:212L05.05.18
BSTSV LandsbergTSV Kottern0:012W28.04.18
BSTSV KotternSV Heimstetten0:003L24.04.18
BSTSV KotternSV Pullach2:222D21.04.18
BSRain am LechTSV Kottern0:111D18.04.18
BSTSV Kottern1. FC Sonthofen2:121W14.04.18
BSTSV KotternSV Kirchanschöring3:032WДиректни двубои
24.04.18
BSTSV KotternSV Pullach2:222D19.08.17
BSSV PullachTSV Kottern0:031W08.04.17
BSSV PullachTSV Kottern22D10.09.16
BSTSV KotternSV Pullach02W28.11.15
BSSV PullachTSV Kottern30W05.08.15
BSTSV KotternSV Pullach41L
BSTSV KotternSV Pullach2:222D19.08.17
BSSV PullachTSV Kottern0:031W08.04.17
BSSV PullachTSV Kottern22D10.09.16
BSTSV KotternSV Pullach02W28.11.15
BSSV PullachTSV Kottern30W05.08.15
BSTSV KotternSV Pullach41LСрещу същия съперник (4)
vs. FC Unterföhring
vs. Turkgucu Munchen
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Bayernliga Süd 18/19 в цифри
Изиграни мачове259/259
Голове на мач3.07
Победи на домакините49%
Равенства24%
Победи на гостите27%
Над 2.5 гола59%
И двата отбора вкараха57%
Голове през 1-во полувреме на мач1.33