USM Annaba vs MO Constantine, Algerian Ligue 2
Algerian Ligue 2?WLWWD

USM Annaba
FT
0 : 1
HT 0:1
Agg
7.1.2023 15:00
?WDLDW

MO Constantine
| М | П | Р | З | Г | Т | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | USM Annaba | 30 | 13 | 5 | 12 | 42:31 | 44 |
| 13. | MO Constantine | 30 | 11 | 6 | 13 | 39:36 | 39 |
xG
Атаки
110 97
Опасни атаки
77 53
Владение на топката %
61 39
7 0 0
4
Точни удари
3 13
Неточни удари
7 3 0 0
2
Смени
4Продължения
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Минута
Последни мачове: USM Annaba
01.01.23
ALUS ChaouiaUSM Annaba0:101W28.12.22
ALJS Bordj MenaielUSM Annaba0:010L24.12.22
ALUSM AnnabaCA Batna20W09.12.22
ALUSM AnnabaUS Souf1:010W02.12.22
ALAS Ain M'lilaUSM Annaba11D25.11.22
ACIB Khemis El KhechnaUSM Annaba0:112W19.11.22
ALUSM AnnabaES El Ghozlane11D15.11.22
ALHamra AnnabaUSM Annaba0:202W22.10.22
ALUSM AnnabaAS Khroub1:324L18.10.22
ALJSM SkikdaUSM Annaba04W
ALUS ChaouiaUSM Annaba0:101W28.12.22
ALJS Bordj MenaielUSM Annaba0:010L24.12.22
ALUSM AnnabaCA Batna20W09.12.22
ALUSM AnnabaUS Souf1:010W02.12.22
ALAS Ain M'lilaUSM Annaba11D25.11.22
ACIB Khemis El KhechnaUSM Annaba0:112W19.11.22
ALUSM AnnabaES El Ghozlane11D15.11.22
ALHamra AnnabaUSM Annaba0:202W22.10.22
ALUSM AnnabaAS Khroub1:324L18.10.22
ALJSM SkikdaUSM Annaba04WПоследни мачове: MO Constantine
31.12.22
ALMO ConstantineUSM El Harrach1:010W27.12.22
ALUS SoufMO Constantine11D23.12.22
ALNRB TeleghmaMO Constantine1:010L09.12.22
ALMO ConstantineJS Bordj Menaiel00D03.12.22
ALCA BatnaMO Constantine01W21.11.22
ALMO ConstantineAS Ain M'lila21W15.11.22
ALIB Khemis El KhechnaMO Constantine20L22.10.22
ALMO ConstantineHamra Annaba21W18.10.22
ALUS ChaouiaMO Constantine11D14.10.22
ALMO ConstantineES El Ghozlane23L
ALMO ConstantineUSM El Harrach1:010W27.12.22
ALUS SoufMO Constantine11D23.12.22
ALNRB TeleghmaMO Constantine1:010L09.12.22
ALMO ConstantineJS Bordj Menaiel00D03.12.22
ALCA BatnaMO Constantine01W21.11.22
ALMO ConstantineAS Ain M'lila21W15.11.22
ALIB Khemis El KhechnaMO Constantine20L22.10.22
ALMO ConstantineHamra Annaba21W18.10.22
ALUS ChaouiaMO Constantine11D14.10.22
ALMO ConstantineES El Ghozlane23LДиректни двубои
07.05.22
ALMO ConstantineUSM Annaba41L08.01.22
ALUSM AnnabaMO Constantine11D24.04.21
ALUSM AnnabaMO Constantine21W20.02.21
ALMO ConstantineUSM Annaba00D
ALMO ConstantineUSM Annaba41L08.01.22
ALUSM AnnabaMO Constantine11D24.04.21
ALUSM AnnabaMO Constantine21W20.02.21
ALMO ConstantineUSM Annaba00DСрещу същия съперник (4)
vs. US Souf
vs. JS Bordj Menaiel
Играе сега
Предстоящи
Резултати
Резултат
Резултат
Algerian Ligue 2 22/23 в цифри
Изиграни мачове479/480
Голове на мач2.37
Победи на домакините51%
Равенства27%
Победи на гостите22%
Над 2.5 гола42%
И двата отбора вкараха45%