CD Vida vs CD Platense, Liga Hondubet, Clausura
Liga Hondubet, Clausura?LWDLD

CD Vida
FT
0 : 0
Agg
31.1.2016 03:00
?DLLWD

CD Platense
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. | CD Vida | 17 | 4 | 7 | 6 | 16:20 | 19 |
| 8. | CD Platense | 16 | 3 | 6 | 7 | 17:26 | 15 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: CD Vida
23.01.16
LHCD MarathonCD Vida10L17.01.16
LHCD VidaCD Real Sociedad21W10.01.16
LHJuticalpaCD Vida11D06.12.15
LHHonduras ProgresoCD Vida10L29.11.15
LHCD VidaHonduras Progreso00D26.11.15
LHCD VidaCD Marathon00D22.11.15
LHCD MarathonCD Vida00D14.11.15
LHHonduras ProgresoCD Vida11D08.11.15
LHCD VidaMotagua00D31.10.15
LHCD MarathonCD Vida52L
LHCD MarathonCD Vida10L17.01.16
LHCD VidaCD Real Sociedad21W10.01.16
LHJuticalpaCD Vida11D06.12.15
LHHonduras ProgresoCD Vida10L29.11.15
LHCD VidaHonduras Progreso00D26.11.15
LHCD VidaCD Marathon00D22.11.15
LHCD MarathonCD Vida00D14.11.15
LHHonduras ProgresoCD Vida11D08.11.15
LHCD VidaMotagua00D31.10.15
LHCD MarathonCD Vida52LΤελευταίοι αγώνες: CD Platense
24.01.16
LHCD Real SociedadCD Platense22D17.01.16
LHCD PlatenseCD Marathon23L10.01.16
LHCD PlatenseMotagua02L20.11.15
LHCD PlatenseCD Olimpia42W08.11.15
LHReal EspanaCD Platense11D01.11.15
LHCD PlatenseHonduras Progreso11D29.10.15
LHCD MarathonCD Platense00D25.10.15
LHCD PlatenseMotagua11D18.10.15
LHCD Real SociedadCD Platense10L11.10.15
LHJuticalpaCD Platense31L
LHCD Real SociedadCD Platense22D17.01.16
LHCD PlatenseCD Marathon23L10.01.16
LHCD PlatenseMotagua02L20.11.15
LHCD PlatenseCD Olimpia42W08.11.15
LHReal EspanaCD Platense11D01.11.15
LHCD PlatenseHonduras Progreso11D29.10.15
LHCD MarathonCD Platense00D25.10.15
LHCD PlatenseMotagua11D18.10.15
LHCD Real SociedadCD Platense10L11.10.15
LHJuticalpaCD Platense31LΜεταξύ τους
04.10.15
LHCD PlatenseCD Vida21L09.08.15
LHCD VidaCD Platense10W19.04.15
LHCD PlatenseCD Vida22D01.03.15
LHCD VidaCD Platense42W
LHCD PlatenseCD Vida21L09.08.15
LHCD VidaCD Platense10W19.04.15
LHCD PlatenseCD Vida22D01.03.15
LHCD VidaCD Platense42WΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. CD Real Sociedad
vs. CD Marathon
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ