CS Progresul Hălmagiu vs CS Progresul Dieci, Liga 6 Arad
Liga 6 Arad?LLWWW

CS Progresul Hălmagiu
FT
2 : 1
Agg
22.10.2023 15:00
?WWDLL

CS Progresul Dieci
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | CS Progresul Hălmagiu | 21 | 12 | 1 | 8 | 55:55 | 37 |
| 4. | CS Progresul Dieci | 21 | 10 | 2 | 9 | 49:57 | 32 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: CS Progresul Hălmagiu
15.10.23
L6CS Speranța ChierCS Progresul Hălmagiu32L08.10.23
L6CS Olimpia BocsigCS Progresul Hălmagiu51L01.10.23
L6CS Progresul HălmagiuCS Socodor II20W24.09.23
L6AS Viitorul Sintea MicăCS Progresul Hălmagiu02W17.09.23
L6CS Progresul HălmagiuAS Crișul Alb Șicula42W09.09.23
L6CS Progresul HălmagiuCS Șoimii Archiș32W
L6CS Speranța ChierCS Progresul Hălmagiu32L08.10.23
L6CS Olimpia BocsigCS Progresul Hălmagiu51L01.10.23
L6CS Progresul HălmagiuCS Socodor II20W24.09.23
L6AS Viitorul Sintea MicăCS Progresul Hălmagiu02W17.09.23
L6CS Progresul HălmagiuAS Crișul Alb Șicula42W09.09.23
L6CS Progresul HălmagiuCS Șoimii Archiș32WΤελευταίοι αγώνες: CS Progresul Dieci
15.10.23
L6CS Progresul DieciAS Crișul Alb Șicula42W08.10.23
L6CS Progresul DieciCS Speranța Chier21W01.10.23
L6CS Șoimii ArchișCS Progresul Dieci11D24.09.23
L6CS Olimpia BocsigCS Progresul Dieci51L17.09.23
CRCS Progresul DieciCS Unirea Gurahonț12L10.09.23
L6AS Viitorul Sintea MicăCS Progresul Dieci30L27.08.23
CRCS Progresul DieciACS Cetate Dezna21W25.06.23
L6ACS Dorobanți 2022CS Progresul Dieci31L18.06.23
L6CS Progresul DieciCS Speranța Chier21W10.06.23
L6AFC Gloria AradCS Progresul Dieci62L
L6CS Progresul DieciAS Crișul Alb Șicula42W08.10.23
L6CS Progresul DieciCS Speranța Chier21W01.10.23
L6CS Șoimii ArchișCS Progresul Dieci11D24.09.23
L6CS Olimpia BocsigCS Progresul Dieci51L17.09.23
CRCS Progresul DieciCS Unirea Gurahonț12L10.09.23
L6AS Viitorul Sintea MicăCS Progresul Dieci30L27.08.23
CRCS Progresul DieciACS Cetate Dezna21W25.06.23
L6ACS Dorobanți 2022CS Progresul Dieci31L18.06.23
L6CS Progresul DieciCS Speranța Chier21W10.06.23
L6AFC Gloria AradCS Progresul Dieci62LΜεταξύ τους
Κόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. AS Crișul Alb Șicula
17.09.23
L6CS Progresul HălmagiuAS Crișul Alb Șicula42W15.10.23
L6CS Progresul DieciAS Crișul Alb Șicula42W
L6CS Progresul HălmagiuAS Crișul Alb Șicula42W15.10.23
L6CS Progresul DieciAS Crișul Alb Șicula42Wvs. CS Speranța Chier
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
Liga 6 Arad 23/24 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν168/168
Γκολ ανά αγώνα4.67
Νίκες γηπεδούχων59%
Ισοπαλίες15%
Νίκες φιλοξενούμενων26%
Πάνω από 2.5 γκολ86%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες70%