FC Trinity Zlin vs Pardubice, Czech First League
Czech First League?WLDDD

FC Trinity Zlin
FT
1 : 1
HT 1:0
Agg
14.4.2024 16:00
?DWLLL

Pardubice
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. | Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
| 15. | FC Trinity Zlin | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
xG
Επιθέσεις
112 126
Επικίνδυνες επιθέσεις
62 75
Κατοχή %
50 50
7 0 3
3
Σουτ στην εστία
2 4
Σουτ άουτ
10 1 0 3
0
Πέναλτι
14
Αλλαγές
3Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: FC Trinity Zlin
06.04.24
CFFC Trinity ZlinSigma Olomouc1:032W31.03.24
CFMlada BoleslavFC Trinity Zlin2:132L21.03.24
CFFC Trinity ZlinSK Prostejov1:022D16.03.24
CFFC Trinity ZlinBohemians 19050:122D10.03.24
CFCeske BudejoviceFC Trinity Zlin1:122D03.03.24
CFFC Trinity ZlinBanik Ostrava0:101L28.02.24
MCFC Trinity ZlinSlovan Liberec1:021W24.02.24
CFViktoria PlzenFC Trinity Zlin1:030L18.02.24
CFFC Trinity ZlinSlovacko0:121W14.02.24
CFFC Trinity ZlinSlavia Prague0:111D
CFFC Trinity ZlinSigma Olomouc1:032W31.03.24
CFMlada BoleslavFC Trinity Zlin2:132L21.03.24
CFFC Trinity ZlinSK Prostejov1:022D16.03.24
CFFC Trinity ZlinBohemians 19050:122D10.03.24
CFCeske BudejoviceFC Trinity Zlin1:122D03.03.24
CFFC Trinity ZlinBanik Ostrava0:101L28.02.24
MCFC Trinity ZlinSlovan Liberec1:021W24.02.24
CFViktoria PlzenFC Trinity Zlin1:030L18.02.24
CFFC Trinity ZlinSlovacko0:121W14.02.24
CFFC Trinity ZlinSlavia Prague0:111DΤελευταίοι αγώνες: Pardubice
07.04.24
CFPardubiceCeske Budejovice1:011D30.03.24
CFSigma OlomoucPardubice0:102W17.03.24
CFPardubiceBanik Ostrava0:001L09.03.24
CFHradec KralovePardubice0:020L02.03.24
CFPardubiceViktoria Plzen0:123L25.02.24
CFSlavia PraguePardubice0:030L17.02.24
CFPardubiceFK Teplice1:011D14.02.24
CFMFK KarvinaPardubice0:103W10.02.24
CFSlovackoPardubice0:112W02.02.24
CFOdense BKPardubice1:212W
CFPardubiceCeske Budejovice1:011D30.03.24
CFSigma OlomoucPardubice0:102W17.03.24
CFPardubiceBanik Ostrava0:001L09.03.24
CFHradec KralovePardubice0:020L02.03.24
CFPardubiceViktoria Plzen0:123L25.02.24
CFSlavia PraguePardubice0:030L17.02.24
CFPardubiceFK Teplice1:011D14.02.24
CFMFK KarvinaPardubice0:103W10.02.24
CFSlovackoPardubice0:112W02.02.24
CFOdense BKPardubice1:212WΜεταξύ τους
04.11.23
CFPardubiceFC Trinity Zlin0:101W21.05.23
CFPardubiceFC Trinity Zlin1:112W19.02.23
CFPardubiceFC Trinity Zlin1:021L30.08.22
CFFC Trinity ZlinPardubice1:021W10.05.22
CFPardubiceFC Trinity Zlin1:011D19.03.22
CFFC Trinity ZlinPardubice2:141W23.10.21
CFPardubiceFC Trinity Zlin0:000D25.04.21
CFFC Trinity ZlinPardubice0:204L20.12.20
CFPardubiceFC Trinity Zlin0:000D
CFPardubiceFC Trinity Zlin0:101W21.05.23
CFPardubiceFC Trinity Zlin1:112W19.02.23
CFPardubiceFC Trinity Zlin1:021L30.08.22
CFFC Trinity ZlinPardubice1:021W10.05.22
CFPardubiceFC Trinity Zlin1:011D19.03.22
CFFC Trinity ZlinPardubice2:141W23.10.21
CFPardubiceFC Trinity Zlin0:000D25.04.21
CFFC Trinity ZlinPardubice0:204L20.12.20
CFPardubiceFC Trinity Zlin0:000DΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Ceske Budejovice
vs. Sigma Olomouc
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
Czech First League 23/24 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν281/281
Γκολ ανά αγώνα2.85
Νίκες γηπεδούχων45%
Ισοπαλίες25%
Νίκες φιλοξενούμενων30%
Πάνω από 2.5 γκολ52%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες55%
Κόρνερ10.5