FK Bansko vs PFC Levski Sofia II, Treta Liga - YZ
Treta Liga - YZ?WLWWW

FK Bansko
11.11.2026
14:00
Agg
?LLWDW

PFC Levski Sofia II
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | FK Bansko | 11 | 7 | 2 | 2 | 21:13 | 23 |
| 14. | PFC Levski Sofia II | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:16 | 12 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
0'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: FK Bansko
24.10.26
TLSeptemvri Sofia IIFK Bansko0:101W21.10.26
BAFK BanskoSeptemvri Simitli24L14.10.26
BAFC Strela 2003 ValkoselFK Bansko110W07.10.26
TLFK BanskoBotev Ihtiman1:010W26.09.26
TLFK KyustendilFK Bansko0:103W19.09.26
TLFK BanskoSeptemvri Simitli3:131W12.09.26
TLStrumska SlavaFK Bansko2:030L08.09.26
BCFK BanskoBelasitsa02L05.09.26
TLFK BanskoOborishte0:104L29.08.26
TLFK BanskoBelasitsa2:041W
TLSeptemvri Sofia IIFK Bansko0:101W21.10.26
BAFK BanskoSeptemvri Simitli24L14.10.26
BAFC Strela 2003 ValkoselFK Bansko110W07.10.26
TLFK BanskoBotev Ihtiman1:010W26.09.26
TLFK KyustendilFK Bansko0:103W19.09.26
TLFK BanskoSeptemvri Simitli3:131W12.09.26
TLStrumska SlavaFK Bansko2:030L08.09.26
BCFK BanskoBelasitsa02L05.09.26
TLFK BanskoOborishte0:104L29.08.26
TLFK BanskoBelasitsa2:041WΤελευταίοι αγώνες: PFC Levski Sofia II
24.10.26
TLPFC Levski Sofia IIOborishte0:202L10.10.26
TLPFC Levski Sofia IIMinyor Pernik0:102L03.10.26
TLPirin 2002PFC Levski Sofia II0:112W26.09.26
TLPFC Levski Sofia IIFC National Sofia0:000D19.09.26
TLChavdar EtropolePFC Levski Sofia II0:213W12.09.26
TLPFC Levski Sofia IIPFC CSKA Sofia III0:000D05.09.26
TLBalkan BotevgradPFC Levski Sofia II1:010L29.08.26
TLPFC Levski Sofia IIOFK Kostinbrod1:012L22.08.26
TLSlivnishki GeroyPFC Levski Sofia II1:010L15.08.26
TLPFC Levski Sofia IISeptemvri Sofia II1:111D
TLPFC Levski Sofia IIOborishte0:202L10.10.26
TLPFC Levski Sofia IIMinyor Pernik0:102L03.10.26
TLPirin 2002PFC Levski Sofia II0:112W26.09.26
TLPFC Levski Sofia IIFC National Sofia0:000D19.09.26
TLChavdar EtropolePFC Levski Sofia II0:213W12.09.26
TLPFC Levski Sofia IIPFC CSKA Sofia III0:000D05.09.26
TLBalkan BotevgradPFC Levski Sofia II1:010L29.08.26
TLPFC Levski Sofia IIOFK Kostinbrod1:012L22.08.26
TLSlivnishki GeroyPFC Levski Sofia II1:010L15.08.26
TLPFC Levski Sofia IISeptemvri Sofia II1:111DΜεταξύ τους
04.04.26
TLPFC Levski Sofia IIFK Bansko0:000D20.09.25
TLFK BanskoPFC Levski Sofia II0:000D22.03.25
TLPFC Levski Sofia IIFK Bansko0:000D31.08.24
TLFK BanskoPFC Levski Sofia II20W17.02.24
TLPFC Levski Sofia IIFK Bansko2:051L05.08.23
TLFK BanskoPFC Levski Sofia II1:020W
TLPFC Levski Sofia IIFK Bansko0:000D20.09.25
TLFK BanskoPFC Levski Sofia II0:000D22.03.25
TLPFC Levski Sofia IIFK Bansko0:000D31.08.24
TLFK BanskoPFC Levski Sofia II20W17.02.24
TLPFC Levski Sofia IIFK Bansko2:051L05.08.23
TLFK BanskoPFC Levski Sofia II1:020WΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Oborishte
vs. Septemvri Sofia II
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
Treta Liga - YZ 26/27 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν109/176
Γκολ ανά αγώνα2.74
Νίκες γηπεδούχων45%
Ισοπαλίες21%
Νίκες φιλοξενούμενων34%
Πάνω από 2.5 γκολ54%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες52%
Γκολ 1ου ημιχρόνου ανά αγώνα1.17