FK Teplice vs Pardubice, Czech First League
Czech First League?LDDLL

FK Teplice
FT
0 : 0
HT 0:0
Agg
28.9.2025 14:00
?WDLDW

Pardubice
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. | FK Teplice | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:17 | 5 |
| 16. | Pardubice | 8 | 0 | 3 | 5 | 9:19 | 3 |
xG
Επιθέσεις
122 115
Επικίνδυνες επιθέσεις
93 67
Κατοχή %
45 55
2 0 1
1
Σουτ στην εστία
0 4
Σουτ άουτ
8 1 0 4
5
Αλλαγές
5Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: FK Teplice
24.09.25
MCFC BrnoFK Teplice2:021L20.09.25
CFSigma OlomoucFK Teplice0:000D17.09.25
CFBanik OstravaFK Teplice1:011D13.09.25
CFFK TepliceMlada Boleslav2:323L30.08.25
CFMFK KarvinaFK Teplice2:041L26.08.25
MCSlovan VelvaryFK Teplice0:202W23.08.25
CFFK TepliceFK Jablonec0:101L16.08.25
CFSlovackoFK Teplice0:121L09.08.25
CFSlavia PragueFK Teplice1:030L02.08.25
CFFK TepliceBohemians 19051:030W
MCFC BrnoFK Teplice2:021L20.09.25
CFSigma OlomoucFK Teplice0:000D17.09.25
CFBanik OstravaFK Teplice1:011D13.09.25
CFFK TepliceMlada Boleslav2:323L30.08.25
CFMFK KarvinaFK Teplice2:041L26.08.25
MCSlovan VelvaryFK Teplice0:202W23.08.25
CFFK TepliceFK Jablonec0:101L16.08.25
CFSlovackoFK Teplice0:121L09.08.25
CFSlavia PragueFK Teplice1:030L02.08.25
CFFK TepliceBohemians 19051:030WΤελευταίοι αγώνες: Pardubice
24.09.25
MCFrydek MistekPardubice1:0(0-0)12D20.09.25
CFPardubiceSlovacko0:111D14.09.25
CFFK JablonecPardubice3:032L30.08.25
CFPardubiceBohemians 19051:011D26.08.25
MCArsenal Ceska LipaPardubice1:112W23.08.25
CFSlavia PraguePardubice1:131L10.08.25
CFHradec KralovePardubice1:011D03.08.25
CFPardubiceSparta Prague0:113L27.07.25
CFSlovan LiberecPardubice0:021L18.07.25
CFPardubiceViktoria Plzen1:315L
MCFrydek MistekPardubice1:0(0-0)12D20.09.25
CFPardubiceSlovacko0:111D14.09.25
CFFK JablonecPardubice3:032L30.08.25
CFPardubiceBohemians 19051:011D26.08.25
MCArsenal Ceska LipaPardubice1:112W23.08.25
CFSlavia PraguePardubice1:131L10.08.25
CFHradec KralovePardubice1:011D03.08.25
CFPardubiceSparta Prague0:113L27.07.25
CFSlovan LiberecPardubice0:021L18.07.25
CFPardubiceViktoria Plzen1:315LΜεταξύ τους
25.05.25
CFFK TeplicePardubice1:030W01.03.25
CFFK TeplicePardubice1:020W11.01.25
WLPardubiceFK Teplice0:103W28.09.24
CFPardubiceFK Teplice0:001W17.02.24
CFPardubiceFK Teplice1:011D02.09.23
CFFK TeplicePardubice0:001L06.05.23
CFFK TeplicePardubice1:010W19.03.23
CFPardubiceFK Teplice2:131L29.11.22
WLFK TeplicePardubice0:111D02.10.22
CFFK TeplicePardubice2:051W
CFFK TeplicePardubice1:030W01.03.25
CFFK TeplicePardubice1:020W11.01.25
WLPardubiceFK Teplice0:103W28.09.24
CFPardubiceFK Teplice0:001W17.02.24
CFPardubiceFK Teplice1:011D02.09.23
CFFK TeplicePardubice0:001L06.05.23
CFFK TeplicePardubice1:010W19.03.23
CFPardubiceFK Teplice2:131L29.11.22
WLFK TeplicePardubice0:111D02.10.22
CFFK TeplicePardubice2:051WΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Slovacko
vs. FK Jablonec
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
Czech First League 25/26 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν279/280
Γκολ ανά αγώνα2.63
Νίκες γηπεδούχων42%
Ισοπαλίες24%
Νίκες φιλοξενούμενων34%
Πάνω από 2.5 γκολ49%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες49%
Κόρνερ9.9