KF Ballkani vs KF Llapi, AlbiMall Superliga
AlbiMall Superliga?WDDWW

KF Ballkani
FT
1 : 0
HT 1:0
Agg
14.5.2023 16:00
?DLDDL

KF Llapi
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | KF Ballkani | 36 | 20 | 13 | 3 | 62:32 | 73 |
| 7. | KF Llapi | 36 | 11 | 10 | 15 | 44:50 | 43 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: KF Ballkani
07.05.23
ASKF DritaKF Ballkani1:112W04.05.23
ASKF BallkaniFC Prishtina0:111D30.04.23
ASKF DukagjiniKF Ballkani0:011D23.04.23
ASKF BallkaniTrepca 893:072W16.04.23
ASKF Drenica SkenderajKF Ballkani0:101W08.04.23
ASKF BallkaniMalisheva0:022D01.04.23
ASKF BallkaniKF Gjilani1:020W19.03.23
ASKF FerizajKF Ballkani0:000D15.03.23
KEFC PrishtinaKF Ballkani1:020L12.03.23
ASKF LlapiKF Ballkani1:032L
ASKF DritaKF Ballkani1:112W04.05.23
ASKF BallkaniFC Prishtina0:111D30.04.23
ASKF DukagjiniKF Ballkani0:011D23.04.23
ASKF BallkaniTrepca 893:072W16.04.23
ASKF Drenica SkenderajKF Ballkani0:101W08.04.23
ASKF BallkaniMalisheva0:022D01.04.23
ASKF BallkaniKF Gjilani1:020W19.03.23
ASKF FerizajKF Ballkani0:000D15.03.23
KEFC PrishtinaKF Ballkani1:020L12.03.23
ASKF LlapiKF Ballkani1:032LΤελευταίοι αγώνες: KF Llapi
07.05.23
ASKF LlapiKF Ferizaj0:000D04.05.23
ASKF LlapiKF Drita0:002L30.04.23
ASFC PrishtinaKF Llapi0:000D23.04.23
ASKF LlapiKF Dukagjini1:111D19.04.23
KEKF GjilaniKF Llapi1:010L15.04.23
ASTrepca 89KF Llapi0:121L09.04.23
ASKF LlapiKF Drenica Skenderaj2:040W05.04.23
KEKF LlapiKF Gjilani1:212L01.04.23
ASKF LlapiMalisheva0:010W19.03.23
ASKF GjilaniKF Llapi1:122D
ASKF LlapiKF Ferizaj0:000D04.05.23
ASKF LlapiKF Drita0:002L30.04.23
ASFC PrishtinaKF Llapi0:000D23.04.23
ASKF LlapiKF Dukagjini1:111D19.04.23
KEKF GjilaniKF Llapi1:010L15.04.23
ASTrepca 89KF Llapi0:121L09.04.23
ASKF LlapiKF Drenica Skenderaj2:040W05.04.23
KEKF LlapiKF Gjilani1:212L01.04.23
ASKF LlapiMalisheva0:010W19.03.23
ASKF GjilaniKF Llapi1:122DΜεταξύ τους
12.03.23
ASKF LlapiKF Ballkani1:032L04.12.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:103W10.11.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:214L01.05.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:111D06.03.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:010W21.11.21
ASKF LlapiKF Ballkani0:041L18.09.21
ASKF BallkaniKF Llapi1:020W28.04.21
ASKF BallkaniKF Llapi1:010W28.02.21
ASKF LlapiKF Ballkani0:010L09.02.21
KEKF LlapiKF Ballkani0:0(4-3)00L
ASKF LlapiKF Ballkani1:032L04.12.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:103W10.11.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:214L01.05.22
ASKF LlapiKF Ballkani0:111D06.03.22
ASKF BallkaniKF Llapi0:010W21.11.21
ASKF LlapiKF Ballkani0:041L18.09.21
ASKF BallkaniKF Llapi1:020W28.04.21
ASKF BallkaniKF Llapi1:010W28.02.21
ASKF LlapiKF Ballkani0:010L09.02.21
KEKF LlapiKF Ballkani0:0(4-3)00LΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. KF Ferizaj
vs. KF Drita
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
AlbiMall Superliga 22/23 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν183/183
Γκολ ανά αγώνα2.46
Νίκες γηπεδούχων40%
Ισοπαλίες30%
Νίκες φιλοξενούμενων30%
Πάνω από 2.5 γκολ45%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες52%
Γκολ 1ου ημιχρόνου ανά αγώνα1.10