KF Feronikeli vs KF Llapi, AlbiMall Superliga
AlbiMall Superliga?WWWLW

KF Feronikeli
FT
1 : 2
HT 0:1
Agg
2.10.2019 15:30
?WWDWD

KF Llapi
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | KF Feronikeli | 33 | 14 | 5 | 14 | 50:40 | 47 |
| 6. | KF Llapi | 33 | 13 | 6 | 14 | 51:62 | 45 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: KF Feronikeli
28.09.19
ASKF FeronikeliKF Ferizaj3:050W22.09.19
ASKF DukagjiniKF Feronikeli0:002W19.09.19
ASKF FeronikeliFlamurtari1:021W14.09.19
ASKF DritaKF Feronikeli1:010L31.08.19
ASKF FeronikeliFC Prishtina1:010W24.08.19
ASKF BallkaniKF Feronikeli31L17.08.19
ASKF FeronikeliKF Drenica Skenderaj1:041W10.08.19
CFKF FeronikeliAC Milan0:102L30.07.19
UEKF FeronikeliSlovan Bratislava0:102L24.07.19
UESlovan BratislavaKF Feronikeli1:021L
ASKF FeronikeliKF Ferizaj3:050W22.09.19
ASKF DukagjiniKF Feronikeli0:002W19.09.19
ASKF FeronikeliFlamurtari1:021W14.09.19
ASKF DritaKF Feronikeli1:010L31.08.19
ASKF FeronikeliFC Prishtina1:010W24.08.19
ASKF BallkaniKF Feronikeli31L17.08.19
ASKF FeronikeliKF Drenica Skenderaj1:041W10.08.19
CFKF FeronikeliAC Milan0:102L30.07.19Τελευταίοι αγώνες: KF Llapi
28.09.19
ASKF LlapiKF Dukagjini21W23.09.19
ASFlamurtariKF Llapi0:215W18.09.19
ASKF LlapiKF Drita1:022D13.09.19
ASFC PrishtinaKF Llapi01W31.08.19
ASKF LlapiKF Ballkani0:000D23.08.19
ASKF Drenica SkenderajKF Llapi30L17.08.19
ASKF LlapiKF Vushtrria0:141W19.05.19
ASFlamurtariKF Llapi3:132L15.05.19
ASKF LlapiKF Feronikeli1:113L11.05.19
ASFC PrishtinaKF Llapi0:010L
ASKF LlapiKF Dukagjini21W23.09.19
ASFlamurtariKF Llapi0:215W18.09.19
ASKF LlapiKF Drita1:022D13.09.19
ASFC PrishtinaKF Llapi01W31.08.19
ASKF LlapiKF Ballkani0:000D23.08.19
ASKF Drenica SkenderajKF Llapi30L17.08.19
ASKF LlapiKF Vushtrria0:141W19.05.19
ASFlamurtariKF Llapi3:132L15.05.19
ASKF LlapiKF Feronikeli1:113L11.05.19
ASFC PrishtinaKF Llapi0:010LΜεταξύ τους
15.05.19
ASKF LlapiKF Feronikeli1:113W24.02.19
ASKF FeronikeliKF Llapi1:020W03.10.18
ASKF LlapiKF Feronikeli0:001W01.04.18
ASKF FeronikeliKF Llapi1:222D18.11.17
ASKF LlapiKF Feronikeli1:111D12.09.17
ASKF FeronikeliKF Llapi0:000D10.05.17
ASKF LlapiKF Feronikeli1:020L08.03.17
ASKF FeronikeliKF Llapi0:010W18.02.17
KEKF FeronikeliKF Llapi(2-4)22L
ASKF LlapiKF Feronikeli1:113W24.02.19
ASKF FeronikeliKF Llapi1:020W03.10.18
ASKF LlapiKF Feronikeli0:001W01.04.18
ASKF FeronikeliKF Llapi1:222D18.11.17
ASKF LlapiKF Feronikeli1:111D12.09.17
ASKF FeronikeliKF Llapi0:000D10.05.17
ASKF LlapiKF Feronikeli1:020L08.03.17
ASKF FeronikeliKF Llapi0:010W18.02.17
KEKF FeronikeliKF Llapi(2-4)22LΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. KF Dukagjini
vs. Flamurtari
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
AlbiMall Superliga 19/20 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν198/198
Γκολ ανά αγώνα2.87
Νίκες γηπεδούχων54%
Ισοπαλίες19%
Νίκες φιλοξενούμενων28%
Πάνω από 2.5 γκολ53%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες48%
Γκολ 1ου ημιχρόνου ανά αγώνα1.26