Pascoe Vale vs Melbourne Knights, NPL Victoria Men
NPL Victoria Men?WLWLW

Pascoe Vale
FT
0 : 1
HT 0:0
Agg
8.6.2018 13:15
?WLWWD

Melbourne Knights
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Pascoe Vale | 26 | 13 | 6 | 7 | 42:31 | 45 |
| 9. | Melbourne Knights | 26 | 9 | 5 | 12 | 45:53 | 32 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: Pascoe Vale
02.06.18
NVNorthcote CityPascoe Vale0:101W26.05.18
NVHume CityPascoe Vale0:121L18.05.18
NVPascoe ValeOakleigh Cannons0:010W12.05.18
NVDandenong ThunderPascoe Vale1:032L04.05.18
NVPascoe ValeBulleen Lions1:032W27.04.18
NVPascoe ValePort Melbourne SC0:000D20.04.18
NVAvondalePascoe Vale1:111D16.04.18
NVKingston CityPascoe Vale0:001W06.04.18
NVPascoe ValeGreen Gully0:122D23.03.18
NVPascoe ValeHeidelberg Utd2:023L
NVNorthcote CityPascoe Vale0:101W26.05.18
NVHume CityPascoe Vale0:121L18.05.18
NVPascoe ValeOakleigh Cannons0:010W12.05.18
NVDandenong ThunderPascoe Vale1:032L04.05.18
NVPascoe ValeBulleen Lions1:032W27.04.18
NVPascoe ValePort Melbourne SC0:000D20.04.18
NVAvondalePascoe Vale1:111D16.04.18
NVKingston CityPascoe Vale0:001W06.04.18
NVPascoe ValeGreen Gully0:122D23.03.18
NVPascoe ValeHeidelberg Utd2:023LΤελευταίοι αγώνες: Melbourne Knights
01.06.18
NVOakleigh CannonsMelbourne Knights0:134W26.05.18
NVDandenong ThunderMelbourne Knights1:020L20.05.18
NVMelbourne KnightsBulleen Lions2:132W11.05.18
NVPort Melbourne SCMelbourne Knights0:102W04.05.18
NVMelbourne KnightsAvondale1:022D28.04.18
NVKingston CityMelbourne Knights0:010L20.04.18
NVMelbourne KnightsGreen Gully0:415L14.04.18
NVHeidelberg UtdMelbourne Knights1:010L06.04.18
NVMelbourne KnightsSouth Melbourne2:132W23.03.18
NVBentleigh GreensMelbourne Knights0:021L
NVOakleigh CannonsMelbourne Knights0:134W26.05.18
NVDandenong ThunderMelbourne Knights1:020L20.05.18
NVMelbourne KnightsBulleen Lions2:132W11.05.18
NVPort Melbourne SCMelbourne Knights0:102W04.05.18
NVMelbourne KnightsAvondale1:022D28.04.18
NVKingston CityMelbourne Knights0:010L20.04.18
NVMelbourne KnightsGreen Gully0:415L14.04.18
NVHeidelberg UtdMelbourne Knights1:010L06.04.18
NVMelbourne KnightsSouth Melbourne2:132W23.03.18
NVBentleigh GreensMelbourne Knights0:021LΜεταξύ τους
02.03.18
NVMelbourne KnightsPascoe Vale0:113W26.05.17
NVPascoe ValeMelbourne Knights0:121W17.02.17
NVMelbourne KnightsPascoe Vale0:112W21.08.16
NVMelbourne KnightsPascoe Vale0:012W20.05.16
NVPascoe ValeMelbourne Knights13L
NVMelbourne KnightsPascoe Vale0:113W26.05.17
NVPascoe ValeMelbourne Knights0:121W17.02.17
NVMelbourne KnightsPascoe Vale0:112W21.08.16
NVMelbourne KnightsPascoe Vale0:012W20.05.16
NVPascoe ValeMelbourne Knights13LΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Oakleigh Cannons
vs. Dandenong Thunder
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
NPL Victoria Men 2018 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν187/187
Γκολ ανά αγώνα3.29
Νίκες γηπεδούχων43%
Ισοπαλίες17%
Νίκες φιλοξενούμενων40%
Πάνω από 2.5 γκολ59%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες62%
Γκολ 1ου ημιχρόνου ανά αγώνα1.48