Power Dynamos vs Green Eagles, Zambia Super League
Zambia Super League?DWDLD

Power Dynamos
FT
1 : 1
HT 0:1
Agg
25.5.2018 16:00
?DLDWD

Green Eagles
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Green Eagles | 38 | 20 | 11 | 7 | 52:29 | 71 |
| 6. | Power Dynamos | 38 | 17 | 11 | 10 | 48:33 | 62 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: Power Dynamos
20.05.18
ZSNAPSA StarsPower Dynamos0:011D13.05.18
ZSPower DynamosNchanga Rangers1:031W05.05.18
ZSZanaco FCPower Dynamos1:111D02.05.18
ZSPower DynamosNkwazi01L28.04.18
ZSLumwana RadiantsPower Dynamos0:000D21.04.18
ZSPower DynamosRed Arrows FC0:010W14.04.18
ZSZESCO UnitedPower Dynamos0:121L07.04.18
ZSPower DynamosNakambala Leopards10W02.04.18
ZSNkana FCPower Dynamos12W30.03.18
ZSPower DynamosKitwe United1:011D
ZSNAPSA StarsPower Dynamos0:011D13.05.18
ZSPower DynamosNchanga Rangers1:031W05.05.18
ZSZanaco FCPower Dynamos1:111D02.05.18
ZSPower DynamosNkwazi01L28.04.18
ZSLumwana RadiantsPower Dynamos0:000D21.04.18
ZSPower DynamosRed Arrows FC0:010W14.04.18
ZSZESCO UnitedPower Dynamos0:121L07.04.18
ZSPower DynamosNakambala Leopards10W02.04.18
ZSNkana FCPower Dynamos12W30.03.18
ZSPower DynamosKitwe United1:011DΤελευταίοι αγώνες: Green Eagles
19.05.18
ZSNchanga RangersGreen Eagles00D12.05.18
ZSGreen EaglesNkwazi0:102L05.05.18
ZSRed Arrows FCGreen Eagles0:000D02.05.18
ZSGreen EaglesNakambala Leopards20W28.04.18
ZSKitwe UnitedGreen Eagles00D21.04.18
ZSGreen EaglesKabwe YSA2:040W14.04.18
ZSGreen BuffaloesGreen Eagles1:020L07.04.18
ZSGreen EaglesKabwe Warriors02L02.04.18
ZSNew Monze SwallowsGreen Eagles00D30.03.18
ZSGreen EaglesNAPSA Stars31W
ZSNchanga RangersGreen Eagles00D12.05.18
ZSGreen EaglesNkwazi0:102L05.05.18
ZSRed Arrows FCGreen Eagles0:000D02.05.18
ZSGreen EaglesNakambala Leopards20W28.04.18
ZSKitwe UnitedGreen Eagles00D21.04.18
ZSGreen EaglesKabwe YSA2:040W14.04.18
ZSGreen BuffaloesGreen Eagles1:020L07.04.18
ZSGreen EaglesKabwe Warriors02L02.04.18
ZSNew Monze SwallowsGreen Eagles00D30.03.18
ZSGreen EaglesNAPSA Stars31WΜεταξύ τους
03.09.17
ZSGreen EaglesPower Dynamos00D20.05.17
ZSPower DynamosGreen Eagles20W08.10.16
ZSGreen EaglesPower Dynamos10L18.05.16
ZSPower DynamosGreen Eagles10W
ZSGreen EaglesPower Dynamos00D20.05.17
ZSPower DynamosGreen Eagles20W08.10.16
ZSGreen EaglesPower Dynamos10L18.05.16
ZSPower DynamosGreen Eagles10WΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Nchanga Rangers
vs. Nkwazi
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ