Slavia Sofia II vs PFC CSKA Sofia III, Treta Liga - YZ
Treta Liga - YZ?LLLLW

Slavia Sofia II
FT
1 : 2
HT 1:1
Agg
22.2.2026 14:00
?LLLDL

PFC CSKA Sofia III
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Slavia Sofia II | 34 | 17 | 6 | 11 | 68:44 | 57 |
| 6. | PFC CSKA Sofia III | 34 | 15 | 5 | 14 | 49:43 | 50 |
xG
Επιθέσεις
114 127
Επικίνδυνες επιθέσεις
75 73
Κατοχή %
50 50
7 0 1
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 1 0 3
4
Αλλαγές
4Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: Slavia Sofia II
07.02.26
BFSlavia Sofia IIBalkan Botevgrad23L04.02.26
BFSlavia Sofia IIRilski Sportist02L31.01.26
BFMaritsa PlovdivSlavia Sofia II42L24.01.26
BFOFK KostinbrodSlavia Sofia II10L17.01.26
BFSlavia Sofia IISekirovo30W29.11.25
TLPFC Levski Sofia IISlavia Sofia II1:215W22.11.25
TLSlavia Sofia IISeptemvri Simitli1:031W15.11.25
TLSlavia Sofia IISlivnishki Geroy2:040W08.11.25
TLOborishteSlavia Sofia II2:021L02.11.25
TLFK KyustendilSlavia Sofia II1:243L
BFSlavia Sofia IIBalkan Botevgrad23L04.02.26
BFSlavia Sofia IIRilski Sportist02L31.01.26
BFMaritsa PlovdivSlavia Sofia II42L24.01.26
BFOFK KostinbrodSlavia Sofia II10L17.01.26
BFSlavia Sofia IISekirovo30W29.11.25
TLPFC Levski Sofia IISlavia Sofia II1:215W22.11.25
TLSlavia Sofia IISeptemvri Simitli1:031W15.11.25
TLSlavia Sofia IISlivnishki Geroy2:040W08.11.25
TLOborishteSlavia Sofia II2:021L02.11.25
TLFK KyustendilSlavia Sofia II1:243LΤελευταίοι αγώνες: PFC CSKA Sofia III
11.02.26
BFSeptemvri SimitliPFC CSKA Sofia III20L31.01.26
BFPFC CSKA Sofia IIIRilski Sportist13L29.11.25
TLPFC CSKA Sofia IIIFK Kyustendil1:223L22.11.25
TLSeptemvri Sofia IIPFC CSKA Sofia III0:000D15.11.25
TLOFK KostinbrodPFC CSKA Sofia III1:132L08.11.25
TLPFC CSKA Sofia IIIFK Vitosha0:021W01.11.25
TLRilski SportistPFC CSKA Sofia III1:021L25.10.25
TLPFC CSKA Sofia IIIBalkan Botevgrad0:001L22.10.25
TLPFC CSKA Sofia IIIGermaneja Sapareva1:050W18.10.25
TLStrumska SlavaPFC CSKA Sofia III3:031L
BFSeptemvri SimitliPFC CSKA Sofia III20L31.01.26
BFPFC CSKA Sofia IIIRilski Sportist13L29.11.25
TLPFC CSKA Sofia IIIFK Kyustendil1:223L22.11.25
TLSeptemvri Sofia IIPFC CSKA Sofia III0:000D15.11.25
TLOFK KostinbrodPFC CSKA Sofia III1:132L08.11.25
TLPFC CSKA Sofia IIIFK Vitosha0:021W01.11.25
TLRilski SportistPFC CSKA Sofia III1:021L25.10.25
TLPFC CSKA Sofia IIIBalkan Botevgrad0:001L22.10.25
TLPFC CSKA Sofia IIIGermaneja Sapareva1:050W18.10.25
TLStrumska SlavaPFC CSKA Sofia III3:031LΜεταξύ τους
16.08.25
TLPFC CSKA Sofia IIISlavia Sofia II0:202W26.03.25
TLPFC CSKA Sofia IIISlavia Sofia II0:101W31.08.24
TLSlavia Sofia IIPFC CSKA Sofia III1:111D
TLPFC CSKA Sofia IIISlavia Sofia II0:202W26.03.25
TLPFC CSKA Sofia IIISlavia Sofia II0:101W31.08.24
TLSlavia Sofia IIPFC CSKA Sofia III1:111DΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Septemvri Simitli
vs. Rilski Sportist
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
Treta Liga - YZ 25/26 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν296/312
Γκολ ανά αγώνα2.79
Νίκες γηπεδούχων53%
Ισοπαλίες21%
Νίκες φιλοξενούμενων26%
Πάνω από 2.5 γκολ55%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες54%
Γκολ 1ου ημιχρόνου ανά αγώνα1.19