VfB Auerbach vs Cottbus, Regionalliga Nordost
Regionalliga Nordost?DLLLL

VfB Auerbach
FT
0 : 2
HT 0:0
Agg
5.2.2022 15:05
?LWDWW

Cottbus
| Αγ | Ν | Ι | Η | Γκ | Β | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Cottbus | 38 | 21 | 11 | 6 | 85:35 | 74 |
| 19. | VfB Auerbach | 38 | 5 | 8 | 25 | 45:95 | 23 |
xG
Επιθέσεις
0 0
Επικίνδυνες επιθέσεις
0 0
Κατοχή %
50 50
0 0 0
0
Σουτ στην εστία
0 0
Σουτ άουτ
0 0 0 0
Παράταση
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Λεπτό
Τελευταίοι αγώνες: VfB Auerbach
02.02.22
RNBerliner AK 07VfB Auerbach0:000D29.01.22
RNFC Lok LeipzigVfB Auerbach1:010L28.11.21
RNVfB AuerbachTeBe Berlin0:104L24.11.21
RNCarl Zeiss JenaVfB Auerbach1:021L20.11.21
RNChemnitzerVfB Auerbach3:051L13.11.21
RNVfB AuerbachOptik Rathenow3:033D27.10.21
RNLichtenberg 47VfB Auerbach1:011D24.10.21
RNBFC DynamoVfB Auerbach2:050L16.10.21
RNVfB AuerbachFSV 63 Luckenwalde0:010W13.10.21
RNVfB AuerbachBabelsberg 030:323L
RNBerliner AK 07VfB Auerbach0:000D29.01.22
RNFC Lok LeipzigVfB Auerbach1:010L28.11.21
RNVfB AuerbachTeBe Berlin0:104L24.11.21
RNCarl Zeiss JenaVfB Auerbach1:021L20.11.21
RNChemnitzerVfB Auerbach3:051L13.11.21
RNVfB AuerbachOptik Rathenow3:033D27.10.21
RNLichtenberg 47VfB Auerbach1:011D24.10.21
RNBFC DynamoVfB Auerbach2:050L16.10.21
RNVfB AuerbachFSV 63 Luckenwalde0:010W13.10.21
RNVfB AuerbachBabelsberg 030:323LΤελευταίοι αγώνες: Cottbus
29.01.22
RNCottbusCarl Zeiss Jena0:101L18.12.21
RNOptik RathenowCottbus0:202W10.12.21
RNCottbusBFC Dynamo0:111D05.12.21
RNFSV 63 LuckenwaldeCottbus0:223W27.11.21
RNBSG Chemie LeipzigCottbus0:112W24.11.21
RNLichtenberg 47Cottbus0:104W20.11.21
RNCottbusHertha Berlin II1:122D10.11.21
RNFC Lok LeipzigCottbus0:213W31.10.21
RNCottbusBabelsberg 030:020W27.10.21
RNCarl Zeiss JenaCottbus0:001W
RNCottbusCarl Zeiss Jena0:101L18.12.21
RNOptik RathenowCottbus0:202W10.12.21
RNCottbusBFC Dynamo0:111D05.12.21
RNFSV 63 LuckenwaldeCottbus0:223W27.11.21
RNBSG Chemie LeipzigCottbus0:112W24.11.21
RNLichtenberg 47Cottbus0:104W20.11.21
RNCottbusHertha Berlin II1:122D10.11.21
RNFC Lok LeipzigCottbus0:213W31.10.21
RNCottbusBabelsberg 030:020W27.10.21
RNCarl Zeiss JenaCottbus0:001WΜεταξύ τους
14.08.21
RNCottbusVfB Auerbach2:050L02.09.20
RNVfB AuerbachCottbus1:225L22.02.20
RNVfB AuerbachCottbus1:132W23.08.19
RNCottbusVfB Auerbach1:214W10.02.18
RNCottbusVfB Auerbach0:011D20.08.17
RNVfB AuerbachCottbus0:304L12.03.17
RNCottbusVfB Auerbach1:113W17.09.16
RNVfB AuerbachCottbus0:204L
RNCottbusVfB Auerbach2:050L02.09.20
RNVfB AuerbachCottbus1:225L22.02.20
RNVfB AuerbachCottbus1:132W23.08.19
RNCottbusVfB Auerbach1:214W10.02.18
RNCottbusVfB Auerbach0:011D20.08.17
RNVfB AuerbachCottbus0:304L12.03.17
RNCottbusVfB Auerbach1:113W17.09.16
RNVfB AuerbachCottbus0:204LΚόντρα στον ίδιο αντίπαλο (4)
vs. Carl Zeiss Jena
vs. Optik Rathenow
Παίζει τώρα
Επερχόμενοι
Αποτελέσματα
Σκορ
Σκορ
Regionalliga Nordost 21/22 σε αριθμούς
Αγώνες που έγιναν380/380
Γκολ ανά αγώνα3.03
Νίκες γηπεδούχων42%
Ισοπαλίες24%
Νίκες φιλοξενούμενων34%
Πάνω από 2.5 γκολ56%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες53%
Γκολ 1ου ημιχρόνου ανά αγώνα1.32