Giovanile Centallo vs Cavour, Eccellenza Piemonte
Eccellenza Piemonte?WWLDW

Giovanile Centallo
FT
2 : 0
Agg
21.1.2024 14:30
?LWWDD

Cavour
| M | Gy | D | V | G | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. | Giovanile Centallo | 30 | 14 | 8 | 8 | 47:34 | 50 |
| 13. | Cavour | 30 | 9 | 5 | 16 | 31:51 | 32 |
xG
Támadások
0 0
Veszélyes támadások
0 0
Labdabirtoklás %
50 50
0 0 0
0
Kaput eltaláló lövések
0 0
Kapu mellé menő lövések
0 0 0 0
Hosszabbítás
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Perc
Utolsó meccsek: Giovanile Centallo
14.01.24
EPMorettaGiovanile Centallo12W17.12.23
EPCuneo 1905 OlmoGiovanile Centallo01W10.12.23
EPGiovanile CentalloValenzana Mado36L03.12.23
EPGiovanile CentalloAcqui F.C.22D26.11.23
EPPro VillafrancaGiovanile Centallo02W19.11.23
EPGiovanile CentalloLuese Cristo Alessandria53W12.11.23
EPSD Savio AstiGiovanile Centallo01W05.11.23
EPGiovanile CentalloACSD Saluzzo01L29.10.23
EPCheraschese 1904Giovanile Centallo22D22.10.23
EPGiovanile CentalloPro Dronero30W
EPMorettaGiovanile Centallo12W17.12.23
EPCuneo 1905 OlmoGiovanile Centallo01W10.12.23
EPGiovanile CentalloValenzana Mado36L03.12.23
EPGiovanile CentalloAcqui F.C.22D26.11.23
EPPro VillafrancaGiovanile Centallo02W19.11.23
EPGiovanile CentalloLuese Cristo Alessandria53W12.11.23
EPSD Savio AstiGiovanile Centallo01W05.11.23
EPGiovanile CentalloACSD Saluzzo01L29.10.23
EPCheraschese 1904Giovanile Centallo22D22.10.23
EPGiovanile CentalloPro Dronero30WUtolsó meccsek: Cavour
14.01.24
EPCavourAcqui F.C.34L17.12.23
EPCavourPro Villafranca21W10.12.23
EPLuese Cristo AlessandriaCavour01W03.12.23
EPCavourSD Savio Asti0:000D26.11.23
EPACSD SaluzzoCavour00D19.11.23
EPCavourCheraschese 190401L12.11.23
EPPro DroneroCavour10L05.11.23
EPCavourFossano Calcio03L29.10.23
EPVanchiglia 1915Cavour50L22.10.23
EPCavourVillafranca00D
EPCavourAcqui F.C.34L17.12.23
EPCavourPro Villafranca21W10.12.23
EPLuese Cristo AlessandriaCavour01W03.12.23
EPCavourSD Savio Asti0:000D26.11.23
EPACSD SaluzzoCavour00D19.11.23
EPCavourCheraschese 190401L12.11.23
EPPro DroneroCavour10L05.11.23
EPCavourFossano Calcio03L29.10.23
EPVanchiglia 1915Cavour50L22.10.23
EPCavourVillafranca00DEgymás elleni meccsek
17.09.23
EPCavourGiovanile Centallo11D29.01.23
EPCavourGiovanile Centallo20L25.09.22
EPGiovanile CentalloCavour11D
EPCavourGiovanile Centallo11D29.01.23
EPCavourGiovanile Centallo20L25.09.22
EPGiovanile CentalloCavour11DUgyanazon ellenfél ellen (4)
vs. Acqui F.C.
vs. Pro Villafranca
Éppen játszik
Közelgő
Eredmények
Eredmény
Eredmény
Eccellenza Piemonte 23/24 számokban
Lejátszott meccsek488/488
Gól meccsenként2.73
Hazai győzelmek45%
Döntetlenek23%
Vendéggyőzelmek32%
2.5 gól felett51%
Mindkét csapat gólt szerzett50%