PSV Reserves vs Excelsior, Eerste Divisie
Eerste Divisie?LLLDW

PSV Reserves
FT
1 : 3
HT 0:3
Agg
21.10.2024 20:00
?WLWDW

Excelsior
| M | Gy | D | V | G | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Excelsior | 10 | 6 | 2 | 2 | 26:16 | 20 |
| 13. | PSV Reserves | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:17 | 11 |
1.23 xG 1.92
Támadások
73 49
Veszélyes támadások
68 48
Labdabirtoklás %
63 37
5 0 5
5
Kaput eltaláló lövések
12 7
Kapu mellé menő lövések
5 4 0 6
Hosszabbítás
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Perc
Utolsó meccsek: PSV Reserves
18.10.24
EDDe GraafschapPSV Reserves2:131L04.10.24
EDFC DordrechtPSV Reserves1:020L30.09.24
EDPSV ReservesHelmond Sport0:313L24.09.24
PLFulham U21PSV Reserves0:244D20.09.24
EDVVVPSV Reserves0:102W16.09.24
EDPSV ReservesADO Den Haag1:022D13.09.24
EDTop OssPSV Reserves0:203W30.08.24
EDMaastrichtPSV Reserves0:032L26.08.24
EDPSV ReservesTelstar0:102L21.08.24
PLLiverpool U21PSV Reserves0:204W
EDDe GraafschapPSV Reserves2:131L04.10.24
EDFC DordrechtPSV Reserves1:020L30.09.24
EDPSV ReservesHelmond Sport0:313L24.09.24
EDVVVPSV Reserves0:102W16.09.24
EDPSV ReservesADO Den Haag1:022D13.09.24
EDTop OssPSV Reserves0:203W30.08.24
EDMaastrichtPSV Reserves0:032L26.08.24
EDPSV ReservesTelstar0:102L21.08.24Utolsó meccsek: Excelsior
18.10.24
EDExcelsiorMaastricht1:232W04.10.24
EDRoda JCExcelsior2:030L27.09.24
EDExcelsiorAZ Reserves1:242W20.09.24
EDFC DordrechtExcelsior0:022D16.09.24
EDExcelsiorVVV3:040W13.09.24
EDExcelsiorTelstar2:032W30.08.24
EDADO Den HaagExcelsior0:105W25.08.24
EDVitesseExcelsior0:011D16.08.24
EDExcelsiorDe Graafschap1:031W09.08.24
EDTop OssExcelsior0:131L
EDExcelsiorMaastricht1:232W04.10.24
EDRoda JCExcelsior2:030L27.09.24
EDExcelsiorAZ Reserves1:242W20.09.24
EDFC DordrechtExcelsior0:022D16.09.24
EDExcelsiorVVV3:040W13.09.24
EDExcelsiorTelstar2:032W30.08.24
EDADO Den HaagExcelsior0:105W25.08.24
EDVitesseExcelsior0:011D16.08.24
EDExcelsiorDe Graafschap1:031W09.08.24
EDTop OssExcelsior0:131LEgymás elleni meccsek
21.01.22
EDPSV ReservesExcelsior0:030W24.09.21
EDExcelsiorPSV Reserves1:030L02.04.21
EDExcelsiorPSV Reserves0:000D29.08.20
EDPSV ReservesExcelsior0:216L27.01.20
EDPSV ReservesExcelsior0:121W27.09.19
EDExcelsiorPSV Reserves4:052L
EDPSV ReservesExcelsior0:030W24.09.21
EDExcelsiorPSV Reserves1:030L02.04.21
EDExcelsiorPSV Reserves0:000D29.08.20
EDPSV ReservesExcelsior0:216L27.01.20
EDPSV ReservesExcelsior0:121W27.09.19
EDExcelsiorPSV Reserves4:052LUgyanazon ellenfél ellen (4)
vs. Maastricht
vs. FC Dordrecht
Éppen játszik
Közelgő
Eredmények
Eredmény
Eredmény
Eerste Divisie 24/25 számokban
Lejátszott meccsek380/380
Gól meccsenként3.02
Hazai győzelmek46%
Döntetlenek23%
Vendéggyőzelmek31%
2.5 gól felett60%
Mindkét csapat gólt szerzett54%
Szögletek10.4