Rezeknes FA vs JDFS Alberts, 1.Liga
1.Liga?WLWLD

Rezeknes FA
FT
1 : 5
HT 1:3
Agg
21.10.2017 13:00
?LDWWW

JDFS Alberts
| M | Gy | D | V | G | P | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | JDFS Alberts | 22 | 8 | 4 | 10 | 23:32 | 28 |
| 7. | Rezeknes FA | 22 | 8 | 4 | 10 | 40:47 | 28 |
xG
Támadások
0 0
Veszélyes támadások
0 0
Labdabirtoklás %
50 50
0 0 0
0
Kaput eltaláló lövések
0 0
Kapu mellé menő lövések
0 0 0 0
Hosszabbítás
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Perc
Utolsó meccsek: Rezeknes FA
14.10.17
1LFK AudaRezeknes FA1:214W07.10.17
1LRezeknes FASC Grobinas1:012L30.09.17
1LPreiļu BJSSRezeknes FA1:313W24.09.17
1LRezeknes FAAFA Olaine0:102L09.09.17
1LRezeknes FAFK Smiltene/BJSS1:122D02.09.17
1LRezeknes FABFC Daugavpils0:101L26.08.17
1LValmiera FCRezeknes FA1:153L19.08.17
1LFK Staiceles BebriRezeknes FA0:012W05.08.17
1LRezeknes FARTU FC - Skonto Academy1:031W30.07.17
1LRezeknes FATukums 20000:204L
1LFK AudaRezeknes FA1:214W07.10.17
1LRezeknes FASC Grobinas1:012L30.09.17
1LPreiļu BJSSRezeknes FA1:313W24.09.17
1LRezeknes FAAFA Olaine0:102L09.09.17
1LRezeknes FAFK Smiltene/BJSS1:122D02.09.17
1LRezeknes FABFC Daugavpils0:101L26.08.17
1LValmiera FCRezeknes FA1:153L19.08.17
1LFK Staiceles BebriRezeknes FA0:012W05.08.17
1LRezeknes FARTU FC - Skonto Academy1:031W30.07.17
1LRezeknes FATukums 20000:204LUtolsó meccsek: JDFS Alberts
14.10.17
1LBFC DaugavpilsJDFS Alberts2:030L07.10.17
1LValmiera FCJDFS Alberts0:000D24.09.17
1LFK Staiceles BebriJDFS Alberts0:101W16.09.17
1LJDFS AlbertsRTU FC - Skonto Academy1:121W10.09.17
1LTukums 2000JDFS Alberts0:001W02.09.17
1LJDFS AlbertsFK Smiltene/BJSS1:012L26.08.17
1LJDFS AlbertsFK Auda0:010W19.08.17
1LSC GrobinasJDFS Alberts1:010L12.08.17
1LPreiļu BJSSJDFS Alberts0:101W05.08.17
1LJDFS AlbertsAFA Olaine1:215L
1LBFC DaugavpilsJDFS Alberts2:030L07.10.17
1LValmiera FCJDFS Alberts0:000D24.09.17
1LFK Staiceles BebriJDFS Alberts0:101W16.09.17
1LJDFS AlbertsRTU FC - Skonto Academy1:121W10.09.17
1LTukums 2000JDFS Alberts0:001W02.09.17
1LJDFS AlbertsFK Smiltene/BJSS1:012L26.08.17
1LJDFS AlbertsFK Auda0:010W19.08.17
1LSC GrobinasJDFS Alberts1:010L12.08.17
1LPreiļu BJSSJDFS Alberts0:101W05.08.17
1LJDFS AlbertsAFA Olaine1:215LEgymás elleni meccsek
22.07.17
1LJDFS AlbertsRezeknes FA1:011D10.09.16
1LJDFS AlbertsRezeknes FA0:010L08.05.16
1LRezeknes FAJDFS Alberts0:030W
1LJDFS AlbertsRezeknes FA1:011D10.09.16
1LJDFS AlbertsRezeknes FA0:010L08.05.16
1LRezeknes FAJDFS Alberts0:030WUgyanazon ellenfél ellen (4)
vs. BFC Daugavpils
vs. Valmiera FC
Éppen játszik
Közelgő
Eredmények
Eredmény
Eredmény
1.Liga 2017 számokban
Lejátszott meccsek151/151
Gól meccsenként3.79
Hazai győzelmek48%
Döntetlenek15%
Vendéggyőzelmek37%
2.5 gól felett68%
Mindkét csapat gólt szerzett60%
Első félidős gól meccsenként1.70