Arda Kardzhali vs CSKA Sofia, Parva Liga
Parva Liga?WLLDL

Arda Kardzhali
13.3.2027
17:00
Agg
?DWLWD

CSKA Sofia
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | CSKA Sofia | 11 | 8 | 3 | 0 | 27:9 | 27 |
| 6. | Arda Kardzhali | 11 | 5 | 2 | 4 | 15:17 | 17 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
0'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Arda Kardzhali
18.10.26
BCSpartak PlovdivArda Kardzhali0:112W12.10.26
PLLudogorets RazgradArda Kardzhali3:050L02.10.26
CFLokomotiv PlovdivArda Kardzhali1:020L19.09.26
PLArda KardzhaliCherno More Varna0:011D12.09.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:141L04.09.26
PLArda KardzhaliBotev Plovdiv0:223L31.08.26
PLArda KardzhaliBotev Vratsa0:020W24.08.26
PLLokomotiv PlovdivArda Kardzhali0:001W17.08.26
PLArda KardzhaliLokomotiv 1929 Sofia2:031W08.08.26
PLDunav RuseArda Kardzhali0:102W
BCSpartak PlovdivArda Kardzhali0:112W12.10.26
PLLudogorets RazgradArda Kardzhali3:050L02.10.26
CFLokomotiv PlovdivArda Kardzhali1:020L19.09.26
PLArda KardzhaliCherno More Varna0:011D12.09.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:141L04.09.26
PLArda KardzhaliBotev Plovdiv0:223L31.08.26
PLArda KardzhaliBotev Vratsa0:020W24.08.26
PLLokomotiv PlovdivArda Kardzhali0:001W17.08.26
PLArda KardzhaliLokomotiv 1929 Sofia2:031W08.08.26
PLDunav RuseArda Kardzhali0:102WOstatnie mecze: CSKA Sofia
22.10.26
UCFC NordsjaellandCSKA Sofia0:122D18.10.26
BCNesebarCSKA Sofia0:002W15.10.26
UCCSKA SofiaMonaco0:212L11.10.26
PLCSKA 1948 SofiaCSKA Sofia0:223W20.09.26
PLLokomotiv PlovdivCSKA Sofia1:111D16.09.26
PLLokomotiv 1929 SofiaCSKA Sofia0:102W12.09.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:141W09.09.26
BSLevski SofiaCSKA Sofia1:024W05.09.26
PLSpartak VarnaCSKA Sofia1:111D30.08.26
PLCSKA SofiaCherno More Varna2:131W
BCNesebarCSKA Sofia0:002W15.10.26
PLCSKA 1948 SofiaCSKA Sofia0:223W20.09.26
PLLokomotiv PlovdivCSKA Sofia1:111D16.09.26
PLLokomotiv 1929 SofiaCSKA Sofia0:102W12.09.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:141W09.09.26
BSLevski SofiaCSKA Sofia1:024W05.09.26
PLSpartak VarnaCSKA Sofia1:111D30.08.26
PLCSKA SofiaCherno More Varna2:131WMecze bezpośrednie
12.09.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:141L06.02.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:131L18.09.25
PLArda KardzhaliCSKA Sofia0:010W31.05.25
PLArda KardzhaliCSKA Sofia0:0(4-1)11W26.02.25
BCCSKA SofiaArda Kardzhali2:021L16.02.25
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:020L24.08.24
PLArda KardzhaliCSKA Sofia1:021W21.04.24
PLArda KardzhaliCSKA Sofia2:123L28.02.24
BCCSKA SofiaArda Kardzhali1:010L27.10.23
PLCSKA SofiaArda Kardzhali0:000D
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:141L06.02.26
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:131L18.09.25
PLArda KardzhaliCSKA Sofia0:010W31.05.25
PLArda KardzhaliCSKA Sofia0:0(4-1)11W26.02.25
BCCSKA SofiaArda Kardzhali2:021L16.02.25
PLCSKA SofiaArda Kardzhali1:020L24.08.24
PLArda KardzhaliCSKA Sofia1:021W21.04.24
PLArda KardzhaliCSKA Sofia2:123L28.02.24
BCCSKA SofiaArda Kardzhali1:010L27.10.23
PLCSKA SofiaArda Kardzhali0:000DZ tym samym rywalem (4)
vs. Lokomotiv Plovdiv
vs. Lokomotiv 1929 Sofia
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Parva Liga 26/27 w liczbach
Rozegrane mecze76/187
Gole na mecz2.67
Wygrane gospodarzy43%
Remisy24%
Wygrane gości33%
Powyżej 2.5 gola51%
Obie drużyny strzeliły54%
Rzuty rożne8.7