Baadraan Tehran vs Malavan, Azadegan League
Azadegan League?LLWWW

Baadraan Tehran
FT
3 : 0
HT 1:0
Agg
7.3.2021 12:15
?WDDLD

Malavan
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Baadraan Tehran | 34 | 18 | 6 | 10 | 41:28 | 60 |
| 11. | Malavan | 34 | 12 | 10 | 12 | 30:30 | 46 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Baadraan Tehran
02.03.21
ALRayka Babol FCBaadraan Tehran0:232L20.02.21
ALBaadraan TehranQashqai Shiraz1:113L14.02.21
ALChoka TaleshBaadraan Tehran24W07.02.21
ALBaadraan TehranPars Jonoubi Jam10W01.02.21
ALBaadraan TehranMes Kerman1:121W25.01.21
ALEsteghlal MolasaniBaadraan Tehran1:011D18.01.21
ALBaadraan TehranKhoosheh Talai1:111D11.01.21
ALNavad UrmiaBaadraan Tehran0:002W04.01.21
ALBaadraan TehranShahin Bushehr00D28.12.20
ALGol Reyhan AlborzBaadraan Tehran1:010L
ALRayka Babol FCBaadraan Tehran0:232L20.02.21
ALBaadraan TehranQashqai Shiraz1:113L14.02.21
ALChoka TaleshBaadraan Tehran24W07.02.21
ALBaadraan TehranPars Jonoubi Jam10W01.02.21
ALBaadraan TehranMes Kerman1:121W25.01.21
ALEsteghlal MolasaniBaadraan Tehran1:011D18.01.21
ALBaadraan TehranKhoosheh Talai1:111D11.01.21
ALNavad UrmiaBaadraan Tehran0:002W04.01.21
ALBaadraan TehranShahin Bushehr00D28.12.20
ALGol Reyhan AlborzBaadraan Tehran1:010LOstatnie mecze: Malavan
02.03.21
ALMalavanPars Jonoubi Jam0:010W20.02.21
ALEsteghlal MolasaniMalavan00D13.02.21
ALMalavanNavad Urmia00D07.02.21
ALMes KermanMalavan1:010L01.02.21
ALMalavanKhoosheh Talai00D25.01.21
ALShahrdari AstaraMalavan2:021L18.01.21
ALMalavanHavadar SC0:011D11.01.21
ALFajr Shahid SepasiMalavan1:020L04.01.21
ALMalavanGol Reyhan Alborz1:121W28.12.20
ALShahin BushehrMalavan0:111D
ALMalavanPars Jonoubi Jam0:010W20.02.21
ALEsteghlal MolasaniMalavan00D13.02.21
ALMalavanNavad Urmia00D07.02.21
ALMes KermanMalavan1:010L01.02.21
ALMalavanKhoosheh Talai00D25.01.21
ALShahrdari AstaraMalavan2:021L18.01.21
ALMalavanHavadar SC0:011D11.01.21
ALFajr Shahid SepasiMalavan1:020L04.01.21
ALMalavanGol Reyhan Alborz1:121W28.12.20
ALShahin BushehrMalavan0:111DMecze bezpośrednie
30.10.19
ALBaadraan TehranMalavan0:010W29.03.19
ALMalavanBaadraan Tehran1:212W11.11.18
ALBaadraan TehranMalavan2:121W
ALBaadraan TehranMalavan0:010W29.03.19
ALMalavanBaadraan Tehran1:212W11.11.18
ALBaadraan TehranMalavan2:121WZ tym samym rywalem (4)
vs. Pars Jonoubi Jam
vs. Esteghlal Molasani
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Azadegan League 20/21 w liczbach
Rozegrane mecze301/305
Gole na mecz1.97
Wygrane gospodarzy47%
Remisy30%
Wygrane gości23%
Powyżej 2.5 gola32%
Obie drużyny strzeliły41%
Gole w 1. połowie na mecz0.86