CD Ateca vs SD Borja B, Primera Regional Aragón
Primera Regional Aragón?LWLWW

CD Ateca
FT
1 : 0
Agg
21.12.2025 15:30
?LLWDD

SD Borja B
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | SD Borja B | 33 | 15 | 5 | 13 | 49:49 | 50 |
| 13. | CD Ateca | 34 | 12 | 7 | 15 | 55:54 | 43 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: CD Ateca
14.12.25
PRCD La Almunia BCD Ateca32L30.11.25
PRCD AtecaCD Novallas51W23.11.25
PRCD TausteCD Ateca1:030L16.11.25
PRCD AtecaCF Boquiñeni43W09.11.25
PRCD TorresCD Ateca01W02.11.25
PRCD AtecaCD El Bayo0:030W26.10.25
PRAD RivasCD Ateca31L19.10.25
PRCD AtecaCD Calatorao0:001L05.10.25
PRCF Villa De AlagónCD Ateca2:030L28.09.25
PRCD AtecaCD Mores2:141W
PRCD La Almunia BCD Ateca32L30.11.25
PRCD AtecaCD Novallas51W23.11.25
PRCD TausteCD Ateca1:030L16.11.25
PRCD AtecaCF Boquiñeni43W09.11.25
PRCD TorresCD Ateca01W02.11.25
PRCD AtecaCD El Bayo0:030W26.10.25
PRAD RivasCD Ateca31L19.10.25
PRCD AtecaCD Calatorao0:001L05.10.25
PRCF Villa De AlagónCD Ateca2:030L28.09.25
PRCD AtecaCD Mores2:141WOstatnie mecze: SD Borja B
14.12.25
PRSD Borja BAD Epila CF B24L30.11.25
PRCD RiclaSD Borja B31L23.11.25
PRSD Borja BUD Ariza1:030W16.11.25
PRCD RemolinosSD Borja B11D09.11.25
PRSD Borja BSD Olvega0:000D02.11.25
PRSD Borja BGotor FC0:212L26.10.25
PRCD La Almunia BSD Borja B40L19.10.25
PRSD Borja BCD Novallas0:000D05.10.25
PRCD TausteSD Borja B1:122D28.09.25
PRSD Borja BCF Boquiñeni0:020W
PRSD Borja BAD Epila CF B24L30.11.25
PRCD RiclaSD Borja B31L23.11.25
PRSD Borja BUD Ariza1:030W16.11.25
PRCD RemolinosSD Borja B11D09.11.25
PRSD Borja BSD Olvega0:000D02.11.25
PRSD Borja BGotor FC0:212L26.10.25
PRCD La Almunia BSD Borja B40L19.10.25
PRSD Borja BCD Novallas0:000D05.10.25
PRCD TausteSD Borja B1:122D28.09.25
PRSD Borja BCF Boquiñeni0:020WMecze bezpośrednie
02.02.25
PRCD AtecaSD Borja B01L15.09.24
PRSD Borja BCD Ateca11D28.01.24
PRSD Borja BCD Ateca20L09.09.23
PRCD AtecaSD Borja B22D
PRCD AtecaSD Borja B01L15.09.24
PRSD Borja BCD Ateca11D28.01.24
PRSD Borja BCD Ateca20L09.09.23
PRCD AtecaSD Borja B22DZ tym samym rywalem (4)
vs. CD La Almunia B
vs. CD Novallas
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Primera Regional Aragón 25/26 w liczbach
Rozegrane mecze1102/1124
Gole na mecz3.48
Wygrane gospodarzy48%
Remisy20%
Wygrane gości31%
Powyżej 2.5 gola66%
Obie drużyny strzeliły62%