CD Cuarte B vs CD Oliver, Primera Regional Aragón
Primera Regional Aragón?DWWLL

CD Cuarte B
FT
2 : 1
Agg
4.5.2025 19:30
?WLWWW

CD Oliver
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | CD Oliver | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:37 | 72 |
| 6. | CD Cuarte B | 34 | 15 | 8 | 11 | 57:56 | 53 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: CD Cuarte B
27.04.25
PRCD El Burgo de EbroCD Cuarte B11D13.04.25
PRCD Cuarte BCD Villamayor3:243W06.04.25
PRCF AlfajarinCD Cuarte B13W30.03.25
PRCD Cuarte BCD AJAX De Juslibol04L23.03.25
PRCD ValdefierroCD Cuarte B21L16.03.25
PRCD Cuarte BCD San Gregorio Arrabal21W09.03.25
PRCD San AgustínCD Cuarte B32L02.03.25
PRCD Cuarte BCD Pina11D23.02.25
PRFC La CartujaCD Cuarte B20L16.02.25
PRCD Cuarte BCD Huracan31W
PRCD El Burgo de EbroCD Cuarte B11D13.04.25
PRCD Cuarte BCD Villamayor3:243W06.04.25
PRCF AlfajarinCD Cuarte B13W30.03.25
PRCD Cuarte BCD AJAX De Juslibol04L23.03.25
PRCD ValdefierroCD Cuarte B21L16.03.25
PRCD Cuarte BCD San Gregorio Arrabal21W09.03.25
PRCD San AgustínCD Cuarte B32L02.03.25
PRCD Cuarte BCD Pina11D23.02.25
PRFC La CartujaCD Cuarte B20L16.02.25
PRCD Cuarte BCD Huracan31WOstatnie mecze: CD Oliver
27.04.25
PRCD OliverCD Actur Pablo Iglesias1:021W13.04.25
PRCD Unión La Jota VadorreyCD Oliver1:010L06.04.25
PRCD OliverVillanueva CF21W30.03.25
PRCD FletaCD Oliver14W23.03.25
PRCD OliverCF El Gancho1:040W16.03.25
PRCD OliverCD El Burgo de Ebro21W09.03.25
PRCD VillamayorCD Oliver02W02.03.25
PRCD OliverCF Alfajarin40W23.02.25
PRCD AJAX De JuslibolCD Oliver21L16.02.25
PRCD OliverCD Valdefierro12L
PRCD OliverCD Actur Pablo Iglesias1:021W13.04.25
PRCD Unión La Jota VadorreyCD Oliver1:010L06.04.25
PRCD OliverVillanueva CF21W30.03.25
PRCD FletaCD Oliver14W23.03.25
PRCD OliverCF El Gancho1:040W16.03.25
PRCD OliverCD El Burgo de Ebro21W09.03.25
PRCD VillamayorCD Oliver02W02.03.25
PRCD OliverCF Alfajarin40W23.02.25
PRCD AJAX De JuslibolCD Oliver21L16.02.25
PRCD OliverCD Valdefierro12LMecze bezpośrednie
Z tym samym rywalem (4)
vs. CD El Burgo de Ebro
vs. CD Villamayor
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Primera Regional Aragón 24/25 w liczbach
Rozegrane mecze1118/1124
Gole na mecz3.45
Wygrane gospodarzy47%
Remisy21%
Wygrane gości32%
Powyżej 2.5 gola66%
Obie drużyny strzeliły61%