CD Valderrobres vs CD Calanda, Primera Regional Aragón
Primera Regional Aragón?LWWWW

CD Valderrobres
FT
2 : 0
Agg
18.5.2025 17:30
?WWWWW

CD Calanda
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | CD Valderrobres | 30 | 22 | 4 | 4 | 86:26 | 70 |
| 7. | CD Calanda | 30 | 12 | 7 | 11 | 65:46 | 43 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: CD Valderrobres
11.05.25
PRCD CalaceiteCD Valderrobres10L04.05.25
PRCD ValderrobresCD Maella51W27.04.25
PRCD Teruel BCD Valderrobres12W17.04.25
PRCF TorrecillaCD Valderrobres1:113W13.04.25
PRCF ValdealgorfaCD Valderrobres25W06.04.25
PRCD ValderrobresFC Televox13L30.03.25
PRCF EscatronCD Valderrobres03W23.03.25
PRCD ValderrobresCF Chiprana01L09.03.25
PRCD ValderrobresBoca Hijar FC Gapiba33D02.03.25
PRCD Utrillas BCD Valderrobres11D
PRCD CalaceiteCD Valderrobres10L04.05.25
PRCD ValderrobresCD Maella51W27.04.25
PRCD Teruel BCD Valderrobres12W17.04.25
PRCF TorrecillaCD Valderrobres1:113W13.04.25
PRCF ValdealgorfaCD Valderrobres25W06.04.25
PRCD ValderrobresFC Televox13L30.03.25
PRCF EscatronCD Valderrobres03W23.03.25
PRCD ValderrobresCF Chiprana01L09.03.25
PRCD ValderrobresBoca Hijar FC Gapiba33D02.03.25
PRCD Utrillas BCD Valderrobres11DOstatnie mecze: CD Calanda
11.05.25
PRCD CalandaFC Televox64W04.05.25
PRCF EscatronCD Calanda14W27.04.25
PRCD CalandaCF Chiprana10W13.04.25
PRCF TorrecillaCD Calanda23W06.04.25
PRCD CalandaBoca Hijar FC Gapiba51W30.03.25
PRCD Utrillas BCD Calanda11D23.03.25
PRCD CalandaCF Samper De Calanda30W16.03.25
PRCP MontalbanCD Calanda21L09.03.25
PRCD CalandaCF Calamocha B01L01.03.25
PRAlcañiz CF BCD Calanda31L
PRCD CalandaFC Televox64W04.05.25
PRCF EscatronCD Calanda14W27.04.25
PRCD CalandaCF Chiprana10W13.04.25
PRCF TorrecillaCD Calanda23W06.04.25
PRCD CalandaBoca Hijar FC Gapiba51W30.03.25
PRCD Utrillas BCD Calanda11D23.03.25
PRCD CalandaCF Samper De Calanda30W16.03.25
PRCP MontalbanCD Calanda21L09.03.25
PRCD CalandaCF Calamocha B01L01.03.25
PRAlcañiz CF BCD Calanda31LMecze bezpośrednie
19.01.25
PRCD CalandaCD Valderrobres03W12.05.24
PRCD ValderrobresCD Calanda21W14.01.24
PRCD CalandaCD Valderrobres12W
PRCD CalandaCD Valderrobres03W12.05.24
PRCD ValderrobresCD Calanda21W14.01.24
PRCD CalandaCD Valderrobres12WZ tym samym rywalem (4)
vs. FC Televox
vs. CF Escatron
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Primera Regional Aragón 24/25 w liczbach
Rozegrane mecze1118/1124
Gole na mecz3.45
Wygrane gospodarzy47%
Remisy21%
Wygrane gości32%
Powyżej 2.5 gola66%
Obie drużyny strzeliły61%