CDC Codessos vs ACDFC Calçada, A.F. Porto 1ª Divisão
A.F. Porto 1ª Divisão?DLDWL

CDC Codessos
FT
2 : 1
Agg
23.11.2025 16:30
?WWDWW

ACDFC Calçada
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | ACDFC Calçada | 14 | 9 | 3 | 2 | 38:15 | 30 |
| 8. | CDC Codessos | 14 | 5 | 4 | 5 | 25:27 | 19 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: CDC Codessos
16.11.25
APFC Tirsense BCDC Codessos44D08.11.25
APCDC CodessosMonte Córdova FC15L02.11.25
APADC FrazãoCDC Codessos11D19.10.25
APCDC CodessosFC Termas de São Vicente B21W12.10.25
APAD CarvalhosaCDC Codessos21L05.10.25
APCDC CodessosFC Paço de Sousa21W28.09.25
APCDC CodessosASS Nevogilde04L21.09.25
APCD Leões de SeroaCDC Codessos32L14.09.25
APCDC CodessosAD Refojos12L06.04.25
APUD LagoasCDC Codessos02W
APFC Tirsense BCDC Codessos44D08.11.25
APCDC CodessosMonte Córdova FC15L02.11.25
APADC FrazãoCDC Codessos11D19.10.25
APCDC CodessosFC Termas de São Vicente B21W12.10.25
APAD CarvalhosaCDC Codessos21L05.10.25
APCDC CodessosFC Paço de Sousa21W28.09.25
APCDC CodessosASS Nevogilde04L21.09.25
APCD Leões de SeroaCDC Codessos32L14.09.25
APCDC CodessosAD Refojos12L06.04.25
APUD LagoasCDC Codessos02WOstatnie mecze: ACDFC Calçada
16.11.25
APACDFC CalçadaAR Sequeirô10W09.11.25
APC.R.C. 1º Maio FigueiróACDFC Calçada25W02.11.25
APACDFC CalçadaGDC Ferreira11D26.10.25
APACDFC CalçadaVentura SC60W12.10.25
APFC Tirsense BACDFC Calçada02W05.10.25
APACDFC CalçadaMonte Córdova FC20W28.09.25
APAD AncêdeACDFC Calçada02W21.09.25
APADC FrazãoACDFC Calçada13W14.09.25
APACDFC CalçadaFC Termas de São Vicente B43W06.04.25
APDesportivo Canelas FCACDFC Calçada37W
APACDFC CalçadaAR Sequeirô10W09.11.25
APC.R.C. 1º Maio FigueiróACDFC Calçada25W02.11.25
APACDFC CalçadaGDC Ferreira11D26.10.25
APACDFC CalçadaVentura SC60W12.10.25
APFC Tirsense BACDFC Calçada02W05.10.25
APACDFC CalçadaMonte Córdova FC20W28.09.25
APAD AncêdeACDFC Calçada02W21.09.25
APADC FrazãoACDFC Calçada13W14.09.25
APACDFC CalçadaFC Termas de São Vicente B43W06.04.25
APDesportivo Canelas FCACDFC Calçada37WMecze bezpośrednie
Z tym samym rywalem (4)
vs. FC Tirsense B
vs. Monte Córdova FC
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik