CS Progresul Fărău vs AS Voința Beldiu, Liga 5 Alba
Liga 5 Alba?WWLWW

CS Progresul Fărău
FT
3 : 1
Agg
13.10.2024 15:00
?WWWWL

AS Voința Beldiu
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | AS Voința Beldiu | 18 | 14 | 1 | 3 | 78:29 | 43 |
| 3. | CS Progresul Fărău | 18 | 9 | 3 | 6 | 34:36 | 30 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: CS Progresul Fărău
06.10.24
L5AS Național RădeștiCS Progresul Fărău13W29.09.24
L5CS Progresul FărăuACS VCG Vințu de Jos20W25.09.24
CRCS Progresul FărăuACS Viitorul Vama Seacă12L22.09.24
L5CS Ocna Mureș IICS Progresul Fărău12W14.09.24
L5CS Progresul FărăuCS Rapid CFR Teiuș31W08.09.24
CRAS Național RădeștiCS Progresul Fărău24W01.09.24
CRACS Șoimii CiumbrudCS Progresul Fărău23W02.06.24
L5CS Progresul FărăuCSO Arieșul Apuseni Baia de Arieș33D26.05.24
L5ACS BăgăuCS Progresul Fărău22D19.05.24
L5CS Progresul FărăuACS Șoimii Ciumbrud40W
L5AS Național RădeștiCS Progresul Fărău13W29.09.24
L5CS Progresul FărăuACS VCG Vințu de Jos20W25.09.24
CRCS Progresul FărăuACS Viitorul Vama Seacă12L22.09.24
L5CS Ocna Mureș IICS Progresul Fărău12W14.09.24
L5CS Progresul FărăuCS Rapid CFR Teiuș31W08.09.24
CRAS Național RădeștiCS Progresul Fărău24W01.09.24
CRACS Șoimii CiumbrudCS Progresul Fărău23W02.06.24
L5CS Progresul FărăuCSO Arieșul Apuseni Baia de Arieș33D26.05.24
L5ACS BăgăuCS Progresul Fărău22D19.05.24
L5CS Progresul FărăuACS Șoimii Ciumbrud40WOstatnie mecze: AS Voința Beldiu
05.10.24
L5AS Voința BeldiuACS Șoimii Ciumbrud52W29.09.24
L5ACS Recolta CrăciunelAS Voința Beldiu36W21.09.24
L5AS Voința BeldiuCSO Arieșul Apuseni Baia de Arieș20W14.09.24
L5AS Voința BeldiuAS CS Unit Alba Iulia71W01.09.24
CRACS OiejdeaAS Voința Beldiu43L02.06.24
L5CS Dacia MihalțAS Voința Beldiu22D26.05.24
L5AS Voința BeldiuACS Gaz Metan Valea Lungă42W19.05.24
L5ACS Industria Galda IIAS Voința Beldiu42L11.05.24
L5AS Voința BeldiuAFC Kinder Teiuș42W28.04.24
L5ACS Târnavele TiurAS Voința Beldiu41L
L5AS Voința BeldiuACS Șoimii Ciumbrud52W29.09.24
L5ACS Recolta CrăciunelAS Voința Beldiu36W21.09.24
L5AS Voința BeldiuCSO Arieșul Apuseni Baia de Arieș20W14.09.24
L5AS Voința BeldiuAS CS Unit Alba Iulia71W01.09.24
CRACS OiejdeaAS Voința Beldiu43L02.06.24
L5CS Dacia MihalțAS Voința Beldiu22D26.05.24
L5AS Voința BeldiuACS Gaz Metan Valea Lungă42W19.05.24
L5ACS Industria Galda IIAS Voința Beldiu42L11.05.24
L5AS Voința BeldiuAFC Kinder Teiuș42W28.04.24
L5ACS Târnavele TiurAS Voința Beldiu41LMecze bezpośrednie
Z tym samym rywalem (4)
vs. ACS Șoimii Ciumbrud
vs. CSO Arieșul Apuseni Baia de Arieș
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Liga 5 Alba 24/25 w liczbach
Rozegrane mecze270/270
Gole na mecz5.34
Wygrane gospodarzy52%
Remisy13%
Wygrane gości35%
Powyżej 2.5 gola86%
Obie drużyny strzeliły66%