Cuando Cubango vs CR Da Caala, Girabola
Girabola?LLLWL

Cuando Cubango
FT
2 : 0
Agg
14.3.2018 15:00
?WLDLW

CR Da Caala
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | Cuando Cubango | 28 | 8 | 7 | 13 | 18:28 | 31 |
| 12. | CR Da Caala | 28 | 8 | 7 | 13 | 22:36 | 31 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Cuando Cubango
10.03.18
GISagrada EsperancaCuando Cubango51L04.03.18
GICuando CubangoGD Interclube01L25.02.18
GIDesportivo da HuilaCuando Cubango31L18.02.18
GICuando CubangoDomant FC20W14.02.18
GIPetro LuandaCuando Cubango40L05.11.16
GIAS AviacaoCuando Cubango20L29.10.16
GICuando CubangoGD Interclube00D23.10.16
GIKabuscorpCuando Cubango30L15.10.16
GICuando CubangoPrimeiro de Maio21W09.10.16
GIDesportivo da HuilaCuando Cubango31L
GISagrada EsperancaCuando Cubango51L04.03.18
GICuando CubangoGD Interclube01L25.02.18
GIDesportivo da HuilaCuando Cubango31L18.02.18
GICuando CubangoDomant FC20W14.02.18
GIPetro LuandaCuando Cubango40L05.11.16
GIAS AviacaoCuando Cubango20L29.10.16
GICuando CubangoGD Interclube00D23.10.16
GIKabuscorpCuando Cubango30L15.10.16
GICuando CubangoPrimeiro de Maio21W09.10.16
GIDesportivo da HuilaCuando Cubango31LOstatnie mecze: CR Da Caala
11.03.18
GICR Da CaalaJ.G.M. do Huambo21W03.03.18
GISagrada EsperancaCR Da Caala31L25.02.18
GICR Da CaalaFC Cabinda00D17.02.18
GIGD InterclubeCR Da Caala31L12.02.18
GICR Da CaalaKabuscorp10W04.11.17
GICR Da CaalaJ.G.M. do Huambo01L28.10.17
GIKabuscorpCR Da Caala01W21.10.17
GICR Da CaalaAS Aviacao20W15.10.17
GIProgresso da Lunda SulCR Da Caala10L01.10.17
GICR Da CaalaGD Interclube03L
GICR Da CaalaJ.G.M. do Huambo21W03.03.18
GISagrada EsperancaCR Da Caala31L25.02.18
GICR Da CaalaFC Cabinda00D17.02.18
GIGD InterclubeCR Da Caala31L12.02.18
GICR Da CaalaKabuscorp10W04.11.17
GICR Da CaalaJ.G.M. do Huambo01L28.10.17
GIKabuscorpCR Da Caala01W21.10.17
GICR Da CaalaAS Aviacao20W15.10.17
GIProgresso da Lunda SulCR Da Caala10L01.10.17
GICR Da CaalaGD Interclube03LMecze bezpośrednie
Z tym samym rywalem (4)
vs. Sagrada Esperanca
vs. GD Interclube
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Girabola 2018 w liczbach
Rozegrane mecze218/218
Gole na mecz1.92
Wygrane gospodarzy48%
Remisy34%
Wygrane gości18%
Powyżej 2.5 gola31%
Obie drużyny strzeliły36%