De Witte vs RCB 77, VVV
VVV?LDWWW

De Witte
FT
1 : 2
Agg
5.3.2022 15:30
?DLWWW

RCB 77
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | De Witte | 24 | 16 | 2 | 6 | 81:31 | 50 |
| 7. | RCB 77 | 24 | 9 | 3 | 12 | 46:77 | 30 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: De Witte
26.02.22
VVDe WitteSportplus United12L12.02.22
VVBon VivantDe Witte11D22.01.22
VVFC Royal SchellekesDe Witte0:204W15.01.22
VVDe WitteFC De Blazerkes20W08.01.22
VV7e UnitedDe Witte24W18.12.21
VVRoyal Koartjes FCDe Witte23W11.12.21
VVDe WitteDe Klok71W04.12.21
VVDe KuyperDe Witte40L27.11.21
VVOdd BirdsDe Witte25W20.11.21
VVDe WitteFC De Grasmaaiers53W
VVDe WitteSportplus United12L12.02.22
VVBon VivantDe Witte11D22.01.22
VVFC Royal SchellekesDe Witte0:204W15.01.22
VVDe WitteFC De Blazerkes20W08.01.22
VV7e UnitedDe Witte24W18.12.21
VVRoyal Koartjes FCDe Witte23W11.12.21
VVDe WitteDe Klok71W04.12.21
VVDe KuyperDe Witte40L27.11.21
VVOdd BirdsDe Witte25W20.11.21
VVDe WitteFC De Grasmaaiers53WOstatnie mecze: RCB 77
26.02.22
VVFC De BlazerkesRCB 7733D12.02.22
VVRCB 77De Klok12L05.02.22
VV7e UnitedRCB 7714W29.01.22
VVBon VivantRCB 7712W22.01.22
VVRCB 77Royal Koartjes FC32W15.01.22
VVFC De GrasmaaiersRCB 7720L18.12.21
VVOdd BirdsRCB 7711D04.12.21
VVSportplus UnitedRCB 7750L20.11.21
VVStabroek UnitedRCB 7750L13.11.21
VVRCB 77De Witte05L
VVFC De BlazerkesRCB 7733D12.02.22
VVRCB 77De Klok12L05.02.22
VV7e UnitedRCB 7714W29.01.22
VVBon VivantRCB 7712W22.01.22
VVRCB 77Royal Koartjes FC32W15.01.22
VVFC De GrasmaaiersRCB 7720L18.12.21
VVOdd BirdsRCB 7711D04.12.21
VVSportplus UnitedRCB 7750L20.11.21
VVStabroek UnitedRCB 7750L13.11.21
VVRCB 77De Witte05LMecze bezpośrednie
Z tym samym rywalem (4)
vs. FC De Blazerkes
vs. De Klok
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
VVV 21/22 w liczbach
Rozegrane mecze155/155
Gole na mecz4.58
Wygrane gospodarzy45%
Remisy17%
Wygrane gości38%
Powyżej 2.5 gola77%
Obie drużyny strzeliły66%