Delfin SC vs Macara, LigaPro Serie A
LigaPro Serie A?DDWLD

Delfin SC
FT
2 : 1
HT 1:0
Agg
1.12.2019 21:30
?LWLWD

Macara
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Delfin SC
28.11.19
LSDelfin SCIndependiente del Valle2:222D24.11.19
LSIndependiente del ValleDelfin SC0:000D16.11.19
CEDelfin SCLDU Quito1:131W10.11.19
CELDU QuitoDelfin SC0:020L02.11.19
LSIndependiente del ValleDelfin SC0:000D30.10.19
CEDelfin SCBarcelona Guayaquil1:030W27.10.19
LSDelfin SCAmerica de Quito0:021W20.10.19
LSLDU QuitoDelfin SC0:011D03.10.19
CEBarcelona GuayaquilDelfin SC1:141L29.09.19
LSDelfin SCTecnico Universitario2:142W
LSDelfin SCIndependiente del Valle2:222D24.11.19
LSIndependiente del ValleDelfin SC0:000D16.11.19
CEDelfin SCLDU Quito1:131W10.11.19
CELDU QuitoDelfin SC0:020L02.11.19
LSIndependiente del ValleDelfin SC0:000D30.10.19
CEDelfin SCBarcelona Guayaquil1:030W27.10.19
LSDelfin SCAmerica de Quito0:021W20.10.19
LSLDU QuitoDelfin SC0:011D03.10.19
CEBarcelona GuayaquilDelfin SC1:141L29.09.19
LSDelfin SCTecnico Universitario2:142WOstatnie mecze: Macara
29.11.19
LSMacaraEmelec0:112L24.11.19
LSEmelecMacara1:112W03.11.19
LSMacaraEl Nacional0:101L26.10.19
LSFuerza AmarillaMacara0:203W19.10.19
LSMacaraDeportivo Cuenca0:111D28.09.19
LSSD AucasMacara0:000D21.09.19
LSMacaraDelfin SC1:111D12.09.19
LSIndependiente del ValleMacara0:102W03.09.19
LSMushuc RunaMacara1:111D25.08.19
LSMacaraEmelec2:021W
LSMacaraEmelec0:112L24.11.19
LSEmelecMacara1:112W03.11.19
LSMacaraEl Nacional0:101L26.10.19
LSFuerza AmarillaMacara0:203W19.10.19
LSMacaraDeportivo Cuenca0:111D28.09.19
LSSD AucasMacara0:000D21.09.19
LSMacaraDelfin SC1:111D12.09.19
LSIndependiente del ValleMacara0:102W03.09.19
LSMushuc RunaMacara1:111D25.08.19
LSMacaraEmelec2:021WMecze bezpośrednie
21.09.19
LSMacaraDelfin SC1:111D30.04.19
LSDelfin SCMacara1:011D13.10.18
LSMacaraDelfin SC0:011D09.09.18
LSDelfin SCMacara0:000D30.06.18
LSDelfin SCMacara0:111D06.03.18
LSMacaraDelfin SC1:121L26.11.17
LSDelfin SCMacara1:111D30.07.17
LSMacaraDelfin SC0:000D28.05.17
LSMacaraDelfin SC0:112W17.03.17
LSDelfin SCMacara0:010W
LSMacaraDelfin SC1:111D30.04.19
LSDelfin SCMacara1:011D13.10.18
LSMacaraDelfin SC0:011D09.09.18
LSDelfin SCMacara0:000D30.06.18
LSDelfin SCMacara0:111D06.03.18
LSMacaraDelfin SC1:121L26.11.17
LSDelfin SCMacara1:111D30.07.17
LSMacaraDelfin SC0:000D28.05.17
LSMacaraDelfin SC0:112W17.03.17
LSDelfin SCMacara0:010WZ tym samym rywalem (2)
vs. Independiente del Valle
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
LigaPro Serie A 2019 w liczbach
Rozegrane mecze251/254
Gole na mecz2.68
Wygrane gospodarzy45%
Remisy24%
Wygrane gości31%
Powyżej 2.5 gola49%
Obie drużyny strzeliły53%
Gole w 1. połowie na mecz1.32