FBK Balkan vs Osterlen FF, Division 2, Södra Götaland
Division 2, Södra Götaland?WDLLW

FBK Balkan
FT
1 : 2
HT 1:0
Agg
13.10.2025 19:00
?WLWLL

Osterlen FF
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. | Osterlen FF | 24 | 8 | 3 | 13 | 39:39 | 27 |
| 14. | FBK Balkan | 24 | 4 | 9 | 11 | 33:51 | 21 |
xG
Ataki
96 85
Groźne ataki
59 69
Posiadanie piłki %
50 50
10 0 1
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 2 0 10
5
Zmiany
3Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: FBK Balkan
06.10.25
D2NosabyFBK Balkan0:113W29.09.25
D2FBK BalkanTorns IF1:011D22.09.25
D2FBK BalkanKristianstad FC0:103L12.09.25
D2Linero IFFBK Balkan2:021L06.09.25
D2FBK BalkanIFK Karlshamn0:121W31.08.25
D2FBK BalkanFK Karlskrona2:223L24.08.25
D2Växjö NorraFBK Balkan2:050L16.08.25
D2Räppe GOIFFBK Balkan3:131L11.08.25
D2FBK BalkanIFK Trelleborg2:122D01.08.25
D2IFK HässleholmFBK Balkan2:131L
D2NosabyFBK Balkan0:113W29.09.25
D2FBK BalkanTorns IF1:011D22.09.25
D2FBK BalkanKristianstad FC0:103L12.09.25
D2Linero IFFBK Balkan2:021L06.09.25
D2FBK BalkanIFK Karlshamn0:121W31.08.25
D2FBK BalkanFK Karlskrona2:223L24.08.25
D2Växjö NorraFBK Balkan2:050L16.08.25
D2Räppe GOIFFBK Balkan3:131L11.08.25
D2FBK BalkanIFK Trelleborg2:122D01.08.25
D2IFK HässleholmFBK Balkan2:131LOstatnie mecze: Osterlen FF
05.10.25
D2Osterlen FFRäppe GOIF2:040W28.09.25
D2Växjö NorraOsterlen FF1:030L21.09.25
D2Osterlen FFLinero IF0:131W14.09.25
D2FK KarlskronaOsterlen FF2:030L07.09.25
D2Sölvesborgs GoIFOsterlen FF2:030L31.08.25
D2Osterlen FFIFK Trelleborg2:051W23.08.25
D2Osterlen FFIFK Karlshamn1:113L15.08.25
D2IFK HässleholmOsterlen FF1:021L09.08.25
D2Osterlen FFHogaborgs BK2:123L02.08.25
D2Torns IFOsterlen FF1:020L
D2Osterlen FFRäppe GOIF2:040W28.09.25
D2Växjö NorraOsterlen FF1:030L21.09.25
D2Osterlen FFLinero IF0:131W14.09.25
D2FK KarlskronaOsterlen FF2:030L07.09.25
D2Sölvesborgs GoIFOsterlen FF2:030L31.08.25
D2Osterlen FFIFK Trelleborg2:051W23.08.25
D2Osterlen FFIFK Karlshamn1:113L15.08.25
D2IFK HässleholmOsterlen FF1:021L09.08.25
D2Osterlen FFHogaborgs BK2:123L02.08.25
D2Torns IFOsterlen FF1:020LMecze bezpośrednie
24.05.25
D2Osterlen FFFBK Balkan2:131L10.08.24
D2FBK BalkanOsterlen FF0:020W13.04.24
D2Osterlen FFFBK Balkan1:010L05.08.23
D2Osterlen FFFBK Balkan1:011D01.04.23
D2FBK BalkanOsterlen FF0:001L23.06.22
D2FBK BalkanOsterlen FF2:020W09.04.22
D2Osterlen FFFBK Balkan3:141L
D2Osterlen FFFBK Balkan2:131L10.08.24
D2FBK BalkanOsterlen FF0:020W13.04.24
D2Osterlen FFFBK Balkan1:010L05.08.23
D2Osterlen FFFBK Balkan1:011D01.04.23
D2FBK BalkanOsterlen FF0:001L23.06.22
D2FBK BalkanOsterlen FF2:020W09.04.22
D2Osterlen FFFBK Balkan3:141LZ tym samym rywalem (4)
vs. Räppe GOIF
vs. Växjö Norra
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Division 2, Södra Götaland 2025 w liczbach
Rozegrane mecze184/184
Gole na mecz3.27
Wygrane gospodarzy42%
Remisy20%
Wygrane gości38%
Powyżej 2.5 gola66%
Obie drużyny strzeliły60%
Rzuty rożne10.9