Juventude Stabia vs Leopardi, Prima Categoria Campania
Prima Categoria Campania?DDLWL

Juventude Stabia
FT
3 : 2
Agg
12.1.2025 11:30
?WLWWW

Leopardi
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Juventude Stabia | 24 | 13 | 9 | 2 | 47:23 | 48 |
| 3. | Leopardi | 24 | 14 | 5 | 5 | 51:28 | 47 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Juventude Stabia
22.12.24
PCJuventude StabiaCaprese11D15.12.24
PCBarrese EsterJuventude Stabia0:000D04.12.24
CCCittà Di BruscianoJuventude Stabia31L01.12.24
PCJuventude StabiaSant’Egidio30W24.11.24
PCK-Team CasalnuovoJuventude Stabia41L20.11.24
CCJuventude StabiaCittà Di Brusciano12L17.11.24
PCJuventude StabiaCittà Di Torre Del Greco61W10.11.24
PCSan Giovanni BattistaJuventude Stabia13W03.11.24
PCJuventude StabiaReal Vesuvio Ercolanese11D26.10.24
PCSan SebastianoJuventude Stabia11D
PCJuventude StabiaCaprese11D15.12.24
PCBarrese EsterJuventude Stabia0:000D04.12.24
CCCittà Di BruscianoJuventude Stabia31L01.12.24
PCJuventude StabiaSant’Egidio30W24.11.24
PCK-Team CasalnuovoJuventude Stabia41L20.11.24
CCJuventude StabiaCittà Di Brusciano12L17.11.24
PCJuventude StabiaCittà Di Torre Del Greco61W10.11.24
PCSan Giovanni BattistaJuventude Stabia13W03.11.24
PCJuventude StabiaReal Vesuvio Ercolanese11D26.10.24
PCSan SebastianoJuventude Stabia11DOstatnie mecze: Leopardi
21.12.24
PCSant’EgidioLeopardi02W14.12.24
PCLeopardiK-Team Casalnuovo12L07.12.24
PCCittà Di Torre Del GrecoLeopardi14W30.11.24
PCLeopardiSan Giovanni Battista41W23.11.24
PCReal Vesuvio ErcolaneseLeopardi23W16.11.24
PCLeopardiSan Sebastiano61W09.11.24
PCSporting PaganiLeopardi04W02.11.24
PCLeopardiLettere21W26.10.24
PCSant’Aniello GragnanoLeopardi31L12.10.24
PCLeopardiCaprese13L
PCSant’EgidioLeopardi02W14.12.24
PCLeopardiK-Team Casalnuovo12L07.12.24
PCCittà Di Torre Del GrecoLeopardi14W30.11.24
PCLeopardiSan Giovanni Battista41W23.11.24
PCReal Vesuvio ErcolaneseLeopardi23W16.11.24
PCLeopardiSan Sebastiano61W09.11.24
PCSporting PaganiLeopardi04W02.11.24
PCLeopardiLettere21W26.10.24
PCSant’Aniello GragnanoLeopardi31L12.10.24
PCLeopardiCaprese13LMecze bezpośrednie
28.09.24
PCLeopardiJuventude Stabia00D06.04.24
PCLeopardiJuventude Stabia00D10.12.23
PCJuventude StabiaLeopardi10W
PCLeopardiJuventude Stabia00D06.04.24
PCLeopardiJuventude Stabia00D10.12.23
PCJuventude StabiaLeopardi10WZ tym samym rywalem (4)
vs. Sant’Egidio
vs. K-Team Casalnuovo
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Prima Categoria Campania 24/25 w liczbach
Rozegrane mecze1391/1393
Gole na mecz3.39
Wygrane gospodarzy46%
Remisy20%
Wygrane gości34%
Powyżej 2.5 gola65%
Obie drużyny strzeliły58%