Newport County vs Barnet, League Two
League Two?DDLWL

Newport County
FT
1 : 2
HT 0:0
Agg
21.11.2017 20:45
?LLLLD

Barnet
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | Newport County | 46 | 16 | 16 | 14 | 56:58 | 64 |
| 23. | Barnet | 46 | 12 | 10 | 24 | 46:65 | 46 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Newport County
18.11.17
LTAccrington StanleyNewport County0:011D10.11.17
LTNewport CountyPort Vale0:011D07.11.17
FLNewport CountyCheltenham0:212L04.11.17
FCNewport CountyWalsall1:021W28.10.17
LTNotts CountyNewport County1:030L21.10.17
LTNewport CountyMansfield0:111D17.10.17
LTNewport CountyColchester0:012L14.10.17
LTForest GreenNewport County0:204W10.10.17
FLNewport CountySwansea U210:012L07.10.17
LTNewport CountyYeovil1:020W
LTAccrington StanleyNewport County0:011D10.11.17
LTNewport CountyPort Vale0:011D07.11.17
FLNewport CountyCheltenham0:212L04.11.17
FCNewport CountyWalsall1:021W28.10.17
LTNotts CountyNewport County1:030L21.10.17
LTNewport CountyMansfield0:111D17.10.17
LTNewport CountyColchester0:012L14.10.17
LTForest GreenNewport County0:204W10.10.17
FLNewport CountySwansea U210:012L07.10.17
LTNewport CountyYeovil1:020WOstatnie mecze: Barnet
18.11.17
LTPort ValeBarnet0:010L11.11.17
LTBarnetColchester0:001L04.11.17
FCBlackburnBarnet0:131L28.10.17
LTAccrington StanleyBarnet1:041L21.10.17
LTBarnetYeovil1:011D17.10.17
LTBarnetMansfield0:111D14.10.17
LTNotts CountyBarnet1:021L07.10.17
LTBarnetCoventry0:000D03.10.17
FLLuton XIBarnet0:011D30.09.17
LTWycombeBarnet1:031L
LTPort ValeBarnet0:010L11.11.17
LTBarnetColchester0:001L04.11.17
FCBlackburnBarnet0:131L28.10.17
LTAccrington StanleyBarnet1:041L21.10.17
LTBarnetYeovil1:011D17.10.17
LTBarnetMansfield0:111D14.10.17
LTNotts CountyBarnet1:021L07.10.17
LTBarnetCoventry0:000D03.10.17
FLLuton XIBarnet0:011D30.09.17
LTWycombeBarnet1:031LMecze bezpośrednie
21.01.17
LTBarnetNewport County0:000D25.10.16
LTNewport CountyBarnet1:022D08.03.16
LTNewport CountyBarnet0:203L26.12.15
LTBarnetNewport County0:020L05.12.15
FCBarnetNewport County0:001W
LTBarnetNewport County0:000D25.10.16
LTNewport CountyBarnet1:022D08.03.16
LTNewport CountyBarnet0:203L26.12.15
LTBarnetNewport County0:020L05.12.15
FCBarnetNewport County0:001WZ tym samym rywalem (4)
vs. Port Vale
vs. Colchester
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
League Two 17/18 w liczbach
Rozegrane mecze557/557
Gole na mecz2.64
Wygrane gospodarzy44%
Remisy26%
Wygrane gości30%
Powyżej 2.5 gola49%
Obie drużyny strzeliły54%
Gole w 1. połowie na mecz1.14