Nottm Forest vs Reading, Championship
Championship?WDLWW

Nottm Forest
FT
1 : 1
HT 0:0
Agg
22.1.2020 20:45
?LWDDW

Reading
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. | Nottm Forest | 46 | 18 | 16 | 12 | 58:50 | 70 |
| 14. | Reading | 46 | 15 | 11 | 20 | 59:58 | 56 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Nottm Forest
19.01.20
CHNottm ForestLuton XI1:131W11.01.20
CHReadingNottm Forest0:011D05.01.20
FCChelseaNottm Forest2:020L01.01.20
CHNottm ForestBlackburn2:132W29.12.19
CHNottm ForestWigan0:010W26.12.19
CHHullNottm Forest0:102W21.12.19
CHHuddersfieldNottm Forest1:021L14.12.19
CHNottm ForestSheff Wed0:404L10.12.19
CHNottm ForestMiddlesbrough0:011D06.12.19
CHMillwallNottm Forest1:022D
CHNottm ForestLuton XI1:131W11.01.20
CHReadingNottm Forest0:011D05.01.20
FCChelseaNottm Forest2:020L01.01.20
CHNottm ForestBlackburn2:132W29.12.19
CHNottm ForestWigan0:010W26.12.19
CHHullNottm Forest0:102W21.12.19
CHHuddersfieldNottm Forest1:021L14.12.19
CHNottm ForestSheff Wed0:404L10.12.19
CHNottm ForestMiddlesbrough0:011D06.12.19
CHMillwallNottm Forest1:022DOstatnie mecze: Reading
18.01.20
CHMillwallReading0:020L14.01.20
FCBlackpoolReading0:102W11.01.20
CHReadingNottm Forest0:011D04.01.20
FCReadingBlackpool0:122D01.01.20
CHFulhamReading0:112W29.12.19
CHPrestonReading0:202W26.12.19
CHReadingQPR0:010W21.12.19
CHReadingDerby1:030W14.12.19
CHStokeReading0:000D11.12.19
CHBarnsleyReading0:011D
CHMillwallReading0:020L14.01.20
FCBlackpoolReading0:102W11.01.20
CHReadingNottm Forest0:011D04.01.20
FCReadingBlackpool0:122D01.01.20
CHFulhamReading0:112W29.12.19
CHPrestonReading0:202W26.12.19
CHReadingQPR0:010W21.12.19
CHReadingDerby1:030W14.12.19
CHStokeReading0:000D11.12.19
CHBarnsleyReading0:011DMecze bezpośrednie
11.01.20
CHReadingNottm Forest0:011D12.01.19
CHReadingNottm Forest1:020L11.08.18
CHNottm ForestReading0:010W20.02.18
CHNottm ForestReading0:111D31.10.17
CHReadingNottm Forest1:031L22.04.17
CHNottm ForestReading1:032W29.10.16
CHReadingNottm Forest1:020L05.04.16
CHReadingNottm Forest0:121L28.11.15
CHNottm ForestReading2:131W
CHReadingNottm Forest0:011D12.01.19
CHReadingNottm Forest1:020L11.08.18
CHNottm ForestReading0:010W20.02.18
CHNottm ForestReading0:111D31.10.17
CHReadingNottm Forest1:031L22.04.17
CHNottm ForestReading1:032W29.10.16
CHReadingNottm Forest1:020L05.04.16
CHReadingNottm Forest0:121L28.11.15
CHNottm ForestReading2:131WZ tym samym rywalem (2)
vs. Millwall
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Championship 19/20 w liczbach
Rozegrane mecze557/557
Gole na mecz2.63
Wygrane gospodarzy42%
Remisy27%
Wygrane gości31%
Powyżej 2.5 gola49%
Obie drużyny strzeliły53%
Gole w 1. połowie na mecz1.14