Olimp Comrat vs Efa Visoca, Moldovan Liga 2
Moldovan Liga 2?WLLLW

Olimp Comrat
FT
3 : 5
Agg
19.9.2026 15:00
?DWWDD

Efa Visoca
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. | Efa Visoca | 14 | 4 | 5 | 5 | 25:22 | 17 |
| 12. | Olimp Comrat | 14 | 3 | 3 | 8 | 24:34 | 12 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Olimp Comrat
12.09.26
MLFC Atletico BaltiOlimp Comrat23W05.09.26
MLOlimp ComratFC Edinet35L02.09.26
CMFCM UngheniOlimp Comrat5:090L29.08.26
MLCF Locomotiva OcnitaOlimp Comrat31L22.08.26
MLOlimp ComratFC Steaua Nordului42W19.08.26
CMOlimp ComratFC Atletico Balti4:353W15.08.26
MLFC MaiakOlimp Comrat20L08.08.26
MLOlimp ComratFC Constructorul Leova30W01.08.26
MLCS DrochiaOlimp Comrat21L18.07.26
MLFC ȚarigradOlimp Comrat50L
MLFC Atletico BaltiOlimp Comrat23W05.09.26
MLOlimp ComratFC Edinet35L02.09.26
CMFCM UngheniOlimp Comrat5:090L29.08.26
MLCF Locomotiva OcnitaOlimp Comrat31L22.08.26
MLOlimp ComratFC Steaua Nordului42W19.08.26
CMOlimp ComratFC Atletico Balti4:353W15.08.26
MLFC MaiakOlimp Comrat20L08.08.26
MLOlimp ComratFC Constructorul Leova30W01.08.26
MLCS DrochiaOlimp Comrat21L18.07.26
MLFC ȚarigradOlimp Comrat50LOstatnie mecze: Efa Visoca
12.09.26
MLEfa VisocaSheriff Tiraspol II0:000D05.09.26
MLCMF CahulEfa Visoca03W29.08.26
MLEfa VisocaFC Chișinău41W22.08.26
MLCS Atletic StraseniEfa Visoca11D15.08.26
MLFC Atletico BaltiEfa Visoca11D08.08.26
MLEfa VisocaFC Edinet01L01.08.26
MLCF Locomotiva OcnitaEfa Visoca0:000D25.07.26
MLEfa VisocaFC Steaua Nordului21W18.07.26
MLFC MaiakEfa Visoca43L09.05.26
MLEfa VisocaFC Olimpia Balti20W
MLEfa VisocaSheriff Tiraspol II0:000D05.09.26
MLCMF CahulEfa Visoca03W29.08.26
MLEfa VisocaFC Chișinău41W22.08.26
MLCS Atletic StraseniEfa Visoca11D15.08.26
MLFC Atletico BaltiEfa Visoca11D08.08.26
MLEfa VisocaFC Edinet01L01.08.26
MLCF Locomotiva OcnitaEfa Visoca0:000D25.07.26
MLEfa VisocaFC Steaua Nordului21W18.07.26
MLFC MaiakEfa Visoca43L09.05.26
MLEfa VisocaFC Olimpia Balti20WMecze bezpośrednie
Z tym samym rywalem (4)
vs. FC Atletico Balti
vs. FC Edinet
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Moldovan Liga 2 26/27 w liczbach
Rozegrane mecze104/140
Gole na mecz3.95
Wygrane gospodarzy56%
Remisy16%
Wygrane gości28%
Powyżej 2.5 gola73%
Obie drużyny strzeliły63%