Rio Ave vs Sporting, Liga Portugal Betclic
Liga Portugal Betclic?LWDDD

Rio Ave
FT
3 : 3
HT 2:2
Agg
25.2.2024 21:30
?DWWWW

Sporting
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. | Sporting | 21 | 18 | 1 | 2 | 60:19 | 55 |
| 16. | Rio Ave | 22 | 4 | 9 | 9 | 22:31 | 21 |
xG
Ataki
84 121
Groźne ataki
23 51
Posiadanie piłki %
44 56
2 1 5
0
Strzały celne
3 7
Strzały niecelne
9 2 0 5
2
Rzuty karne
04
Zmiany
3Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: Rio Ave
16.02.24
LPFamalicaoRio Ave1:121L11.02.24
LPRio AveCasa Pia0:010W03.02.24
LPFC PortoRio Ave0:000D31.01.24
LPRio AveEstoril0:011D21.01.24
LPChavesRio Ave0:000D14.01.24
LPBenficaRio Ave1:141L07.01.24
LPRio AvePortimonense0:020W23.12.23
LPGuimaraesRio Ave0:010L16.12.23
LPRio AveVizela0:011D10.12.23
LPAroucaRio Ave0:222D
LPFamalicaoRio Ave1:121L11.02.24
LPRio AveCasa Pia0:010W03.02.24
LPFC PortoRio Ave0:000D31.01.24
LPRio AveEstoril0:011D21.01.24
LPChavesRio Ave0:000D14.01.24
LPBenficaRio Ave1:141L07.01.24
LPRio AvePortimonense0:020W23.12.23
LPGuimaraesRio Ave0:010L16.12.23
LPRio AveVizela0:011D10.12.23
LPAroucaRio Ave0:222DOstatnie mecze: Sporting
22.02.24
UESportingYoung Boys1:011D19.02.24
LPMoreirenseSporting0:202W15.02.24
UEYoung BoysSporting1:213W11.02.24
LPSportingBraga2:050W07.02.24
TDUD LeiriaSporting0:203W29.01.24
LPSportingCasa Pia5:080W23.01.24
TDBragaSporting0:010L18.01.24
LPVizelaSporting1:125W13.01.24
LPChavesSporting0:103W09.01.24
TDSportingTondela3:040W
LPMoreirenseSporting0:202W15.02.24
LPSportingBraga2:050W07.02.24
TDUD LeiriaSporting0:203W29.01.24
LPSportingCasa Pia5:080W23.01.24
TDBragaSporting0:010L18.01.24
LPVizelaSporting1:125W13.01.24
LPChavesSporting0:103W09.01.24
TDSportingTondela3:040WMecze bezpośrednie
25.09.23
LPSportingRio Ave2:020L06.02.23
LPRio AveSporting0:001L07.12.22
TDRio AveSporting02L13.08.22
LPSportingRio Ave1:030L05.05.21
LPRio AveSporting0:102L15.01.21
LPSportingRio Ave1:011D15.02.20
LPRio AveSporting1:011D26.09.19
TDSportingRio Ave1:112W31.08.19
LPSportingRio Ave1:123W07.04.19
LPSportingRio Ave2:030L
LPSportingRio Ave2:020L06.02.23
LPRio AveSporting0:001L07.12.22
TDRio AveSporting02L13.08.22
LPSportingRio Ave1:030L05.05.21
LPRio AveSporting0:102L15.01.21
LPSportingRio Ave1:011D15.02.20
LPRio AveSporting1:011D26.09.19
TDSportingRio Ave1:112W31.08.19
LPSportingRio Ave1:123W07.04.19
LPSportingRio Ave2:030LZ tym samym rywalem (4)
vs. Casa Pia
vs. Vizela
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Liga Portugal Betclic 23/24 w liczbach
Rozegrane mecze308/308
Gole na mecz2.87
Wygrane gospodarzy44%
Remisy24%
Wygrane gości32%
Powyżej 2.5 gola56%
Obie drużyny strzeliły54%
Rzuty rożne10.2