VfB Auerbach vs TSG Neustrelitz, Regionalliga Nordost
Regionalliga Nordost?WLDWW

VfB Auerbach
FT
2 : 1
HT 1:1
Agg
29.3.2017 19:00
?DDLLD

TSG Neustrelitz
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. | VfB Auerbach | 34 | 11 | 12 | 11 | 47:50 | 45 |
| 18. | TSG Neustrelitz | 34 | 2 | 5 | 27 | 30:80 | 11 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: VfB Auerbach
26.03.17
RNUnion FurstenwaldeVfB Auerbach0:306W22.03.17
RNVfB AuerbachCarl Zeiss Jena0:101L17.03.17
RNVfB AuerbachFSV 63 Luckenwalde0:111D12.03.17
RNCottbusVfB Auerbach1:113W05.03.17
RNVfB AuerbachHertha Berlin II1:030W26.02.17
RNBerliner AK 07VfB Auerbach0:011D16.12.16
RNFSV Budissa BautzenVfB Auerbach0:111D11.12.16
RNVfB AuerbachBabelsberg 030:013L04.12.16
RNZFC MeuselwitzVfB Auerbach1:031L27.11.16
RNVfB AuerbachBFC Dynamo1:232W
RNUnion FurstenwaldeVfB Auerbach0:306W22.03.17
RNVfB AuerbachCarl Zeiss Jena0:101L17.03.17
RNVfB AuerbachFSV 63 Luckenwalde0:111D12.03.17
RNCottbusVfB Auerbach1:113W05.03.17
RNVfB AuerbachHertha Berlin II1:030W26.02.17
RNBerliner AK 07VfB Auerbach0:011D16.12.16
RNFSV Budissa BautzenVfB Auerbach0:111D11.12.16
RNVfB AuerbachBabelsberg 030:013L04.12.16
RNZFC MeuselwitzVfB Auerbach1:031L27.11.16
RNVfB AuerbachBFC Dynamo1:232WOstatnie mecze: TSG Neustrelitz
22.03.17
RNTSG NeustrelitzZFC Meuselwitz2:122D17.03.17
RNBabelsberg 03TSG Neustrelitz0:000D10.03.17
RNTSG NeustrelitzUnion Furstenwalde0:001L05.03.17
RNCarl Zeiss JenaTSG Neustrelitz2:020L26.02.17
RNTSG NeustrelitzFSV Budissa Bautzen0:000D21.02.17
RNBFC DynamoTSG Neustrelitz1:132L11.12.16
RNTSG NeustrelitzFC Schonberg0:103L04.12.16
RNRB Leipzig IITSG Neustrelitz1:114W27.11.16
RNTSG NeustrelitzFC Lok Leipzig0:013L20.11.16
RNFC Oberlausitz NeugersdorfTSG Neustrelitz2:040L
RNTSG NeustrelitzZFC Meuselwitz2:122D17.03.17
RNBabelsberg 03TSG Neustrelitz0:000D10.03.17
RNTSG NeustrelitzUnion Furstenwalde0:001L05.03.17
RNCarl Zeiss JenaTSG Neustrelitz2:020L26.02.17
RNTSG NeustrelitzFSV Budissa Bautzen0:000D21.02.17
RNBFC DynamoTSG Neustrelitz1:132L11.12.16
RNTSG NeustrelitzFC Schonberg0:103L04.12.16
RNRB Leipzig IITSG Neustrelitz1:114W27.11.16
RNTSG NeustrelitzFC Lok Leipzig0:013L20.11.16
RNFC Oberlausitz NeugersdorfTSG Neustrelitz2:040LMecze bezpośrednie
14.08.16
RNTSG NeustrelitzVfB Auerbach0:101W07.10.15
RNVfB AuerbachTSG Neustrelitz0:020W02.08.15
RNTSG NeustrelitzVfB Auerbach1:030L
RNTSG NeustrelitzVfB Auerbach0:101W07.10.15
RNVfB AuerbachTSG Neustrelitz0:020W02.08.15
RNTSG NeustrelitzVfB Auerbach1:030LZ tym samym rywalem (4)
vs. ZFC Meuselwitz
vs. Babelsberg 03
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Regionalliga Nordost 16/17 w liczbach
Rozegrane mecze306/306
Gole na mecz2.89
Wygrane gospodarzy42%
Remisy26%
Wygrane gości32%
Powyżej 2.5 gola53%
Obie drużyny strzeliły53%
Gole w 1. połowie na mecz1.24