VfR Garching vs SV Pullach, Bayernliga Süd
Bayernliga Süd?LWDLD

VfR Garching
FT
3 : 3
HT 2:2
Agg
1.5.2022 15:00
?WLLWW

SV Pullach
| M | Z | R | P | G | Pkt | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. | VfR Garching | 36 | 11 | 12 | 13 | 46:55 | 45 |
| 17. | SV Pullach | 36 | 10 | 8 | 18 | 49:65 | 38 |
xG
Ataki
0 0
Groźne ataki
0 0
Posiadanie piłki %
50 50
0 0 0
0
Strzały celne
0 0
Strzały niecelne
0 0 0 0
Dogrywka
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Ostatnie mecze: VfR Garching
23.04.22
BSGundelfingenVfR Garching2:040L16.04.22
BSVfR GarchingTSV Kottern0:020W09.04.22
BSSpVgg Hankofen-HailingVfR Garching2:222D03.04.22
BSVfR GarchingTSV Dachau 18650:212L29.03.22
BSVfR GarchingFC Deisenhofen0:000D27.03.22
BSVfR GarchingVFB Hallbergmoos0:121W20.03.22
BSVfR GarchingTSV 1880 Wasserburg0:022D13.03.22
BSTürkspor AugsburgVfR Garching0:213W06.03.22
BSVfR GarchingSV Donaustauf0:506L27.02.22
BSTSV SchwabmünchenVfR Garching0:102W
BSGundelfingenVfR Garching2:040L16.04.22
BSVfR GarchingTSV Kottern0:020W09.04.22
BSSpVgg Hankofen-HailingVfR Garching2:222D03.04.22
BSVfR GarchingTSV Dachau 18650:212L29.03.22
BSVfR GarchingFC Deisenhofen0:000D27.03.22
BSVfR GarchingVFB Hallbergmoos0:121W20.03.22
BSVfR GarchingTSV 1880 Wasserburg0:022D13.03.22
BSTürkspor AugsburgVfR Garching0:213W06.03.22
BSVfR GarchingSV Donaustauf0:506L27.02.22
BSTSV SchwabmünchenVfR Garching0:102WOstatnie mecze: SV Pullach
23.04.22
BSSV PullachTSV Landsberg1:030W13.04.22
BSTSV 1860 Munich IISV Pullach3:131L06.04.22
BSSV PullachGundelfingen1:112L29.03.22
BSSV PullachTürkspor Augsburg0:010W26.03.22
BSTSV KotternSV Pullach0:001W19.03.22
BSSV PullachSpVgg Hankofen-Hailing0:131W12.03.22
BSTSV Dachau 1865SV Pullach1:212W06.03.22
BSSV PullachVFB Hallbergmoos0:000D25.02.22
BSTSV 1880 WasserburgSV Pullach0:010L19.02.22
BSSV DonaustaufSV Pullach2:023W
BSSV PullachTSV Landsberg1:030W13.04.22
BSTSV 1860 Munich IISV Pullach3:131L06.04.22
BSSV PullachGundelfingen1:112L29.03.22
BSSV PullachTürkspor Augsburg0:010W26.03.22
BSTSV KotternSV Pullach0:001W19.03.22
BSSV PullachSpVgg Hankofen-Hailing0:131W12.03.22
BSTSV Dachau 1865SV Pullach1:212W06.03.22
BSSV PullachVFB Hallbergmoos0:000D25.02.22
BSTSV 1880 WasserburgSV Pullach0:010L19.02.22
BSSV DonaustaufSV Pullach2:023WMecze bezpośrednie
02.10.21
BSSV PullachVfR Garching0:011D03.04.16
BSVfR GarchingSV Pullach21W05.09.15
BSSV PullachVfR Garching00D
BSSV PullachVfR Garching0:011D03.04.16
BSVfR GarchingSV Pullach21W05.09.15
BSSV PullachVfR Garching00DZ tym samym rywalem (4)
vs. Gundelfingen
vs. Türkspor Augsburg
Teraz gra
Nadchodzące
Wyniki
Wynik
Wynik
Bayernliga Süd 21/22 w liczbach
Rozegrane mecze340/342
Gole na mecz2.83
Wygrane gospodarzy40%
Remisy30%
Wygrane gości30%
Powyżej 2.5 gola54%
Obie drużyny strzeliły56%
Gole w 1. połowie na mecz1.35