Armata Aurul Brad vs CSM Deva, Liga 4 Hunedoara
Liga 4 Hunedoara?DWWLD

Armata Aurul Brad
FT
1 : 2
Agg
8.11.2025 12:00
?WWWWW

CSM Deva
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSM Deva | 20 | 20 | 0 | 0 | 109:10 | 60 |
| 5. | Armata Aurul Brad | 20 | 8 | 7 | 5 | 46:22 | 31 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Armata Aurul Brad
01.11.25
L4CS CFR SimeriaArmata Aurul Brad0:000D25.10.25
L4Armata Aurul BradACS Victoria Călan42W18.10.25
L4Csm Mihai ViteazuArmata Aurul Brad15W11.10.25
L4Armata Aurul BradCS Gloria Geoagiu12L04.10.25
L4Armata Aurul BradACS Minerul Uricani11D28.09.25
L4ACS Soimul BaitaArmata Aurul Brad0:000D20.09.25
L4Armata Aurul BradCS Inter Petrila11D11.09.25
CRCSM DevaArmata Aurul Brad40L06.09.25
L4Armata Aurul BradCSM Dacia Orastie70W30.08.25
L4CSO Retezatul HategArmata Aurul Brad22D
L4CS CFR SimeriaArmata Aurul Brad0:000D25.10.25
L4Armata Aurul BradACS Victoria Călan42W18.10.25
L4Csm Mihai ViteazuArmata Aurul Brad15W11.10.25
L4Armata Aurul BradCS Gloria Geoagiu12L04.10.25
L4Armata Aurul BradACS Minerul Uricani11D28.09.25
L4ACS Soimul BaitaArmata Aurul Brad0:000D20.09.25
L4Armata Aurul BradCS Inter Petrila11D11.09.25
CRCSM DevaArmata Aurul Brad40L06.09.25
L4Armata Aurul BradCSM Dacia Orastie70W30.08.25
L4CSO Retezatul HategArmata Aurul Brad22DPoslední zápasy: CSM Deva
01.11.25
L4CSM DevaACS Minerul Uricani21W26.10.25
L4ACS Soimul BaitaCSM Deva27W18.10.25
L4CSM DevaCS Inter Petrila90W04.10.25
L4CSM DevaCSM Dacia Orastie60W27.09.25
L4CSO Retezatul HategCSM Deva03W20.09.25
L4CS Gloria GeoagiuCSM Deva15W13.09.25
L4CSM DevaCS CFR Simeria41W11.09.25
CRCSM DevaArmata Aurul Brad40W06.09.25
L4ACS Victoria CălanCSM Deva03W30.08.25
L4CSM DevaCsm Mihai Viteazu90W
L4CSM DevaACS Minerul Uricani21W26.10.25
L4ACS Soimul BaitaCSM Deva27W18.10.25
L4CSM DevaCS Inter Petrila90W04.10.25
L4CSM DevaCSM Dacia Orastie60W27.09.25
L4CSO Retezatul HategCSM Deva03W20.09.25
L4CS Gloria GeoagiuCSM Deva15W13.09.25
L4CSM DevaCS CFR Simeria41W11.09.25
CRCSM DevaArmata Aurul Brad40W06.09.25
L4ACS Victoria CălanCSM Deva03W30.08.25
L4CSM DevaCsm Mihai Viteazu90WVzájemné zápasy
11.09.25
CRCSM DevaArmata Aurul Brad40L05.04.25
L4Armata Aurul BradCSM Deva21W19.10.24
L4CSM DevaArmata Aurul Brad13W28.10.22
SLCSM DevaArmata Aurul Brad3:153L26.08.22
SLArmata Aurul BradCSM Deva1:313L12.03.22
SLCSM DevaArmata Aurul Brad1:121L09.10.21
SLArmata Aurul BradCSM Deva1:112L
CRCSM DevaArmata Aurul Brad40L05.04.25
L4Armata Aurul BradCSM Deva21W19.10.24
L4CSM DevaArmata Aurul Brad13W28.10.22
SLCSM DevaArmata Aurul Brad3:153L26.08.22
SLArmata Aurul BradCSM Deva1:313L12.03.22
SLCSM DevaArmata Aurul Brad1:121L09.10.21
SLArmata Aurul BradCSM Deva1:112LSe stejným soupeřem (4)
vs. ACS Minerul Uricani
vs. ACS Soimul Baita
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Liga 4 Hunedoara 25/26 v číslech
Odehrané zápasy142/143
Gólů na zápas4.54
Výhry domácích51%
Remízy12%
Výhry hostů37%
Více než 2.5 gólu77%
Oba týmy skórovaly60%