Arras vs Camon, R1 Hauts de France
R1 Hauts de France?LDLDL

Arras
FT
3 : 1
HT 1:0
Agg
14.12.2025 14:30
?LLLWW

Camon
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Arras | 26 | 14 | 4 | 8 | 44:34 | 46 |
| 6. | Camon | 26 | 12 | 3 | 11 | 40:40 | 39 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Arras
06.12.25
RHLaonArras2:131L22.11.25
RHArrasValenciennes II0:000D08.11.25
RHCompiegneArras1:030L01.11.25
RHArrasCambrai1:111D19.10.25
RHSaint-AmandArras0:010L04.10.25
RHArrasItancourt Neuville0:010W20.09.25
RHESC LongueauArras1:011D07.09.25
RHFeignies/Aulnoye EFC 2Arras0:103W31.08.25
RHArrasMaubeuge0:104L24.08.25
RHFC Chambly Oise 2Arras0:012W
RHLaonArras2:131L22.11.25
RHArrasValenciennes II0:000D08.11.25
RHCompiegneArras1:030L01.11.25
RHArrasCambrai1:111D19.10.25
RHSaint-AmandArras0:010L04.10.25
RHArrasItancourt Neuville0:010W20.09.25
RHESC LongueauArras1:011D07.09.25
RHFeignies/Aulnoye EFC 2Arras0:103W31.08.25
RHArrasMaubeuge0:104L24.08.25
RHFC Chambly Oise 2Arras0:012WPoslední zápasy: Camon
07.12.25
RHCamonMaubeuge0:202L23.11.25
RHFC Chambly Oise 2Camon1:030L16.11.25
CDCamonUS Lusitanos Saint-Maur0:207L09.11.25
RHCamonSoissons IFC1:010W02.11.25
RHUS Pont-Sainte-MaxenceCamon0:212W19.10.25
RHCamonFeignies/Aulnoye EFC 20:111D05.10.25
RHCamonLaon0:010W21.09.25
RHValenciennes IICamon0:021L07.09.25
RHCamonCompiegne1:020W31.08.25
RHCambraiCamon1:215W
RHCamonMaubeuge0:202L23.11.25
RHFC Chambly Oise 2Camon1:030L16.11.25
CDCamonUS Lusitanos Saint-Maur0:207L09.11.25
RHCamonSoissons IFC1:010W02.11.25
RHUS Pont-Sainte-MaxenceCamon0:212W19.10.25
RHCamonFeignies/Aulnoye EFC 20:111D05.10.25
RHCamonLaon0:010W21.09.25
RHValenciennes IICamon0:021L07.09.25
RHCamonCompiegne1:020W31.08.25
RHCambraiCamon1:215WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Maubeuge
vs. FC Chambly Oise 2
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre