Basel II vs SC Cham, Promotion League
Promotion League?DDDWL

Basel II
FT
1 : 4
Agg
12.4.2017 19:00
?DLDLL

SC Cham
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | Basel II | 29 | 15 | 7 | 7 | 61:37 | 52 |
| 10. | SC Cham | 29 | 9 | 10 | 10 | 44:41 | 37 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Basel II
08.04.17
PLKriensBasel II22D01.04.17
PLBasel IIBreitenrain11D25.03.17
PLLa Chaux-de-FondsBasel II1:011D18.03.17
PLBasel IIStade Nyonnais20W11.03.17
PLSC BruhlBasel II32L05.03.17
PLBasel IIBSC Old Boys0:020W30.11.16
PLFC Zurich IIBasel II22D19.11.16
PLFC TuggenBasel II0:213W05.11.16
PLFC Rapperswil-JonaBasel II10L29.10.16
PLBasel IIFC United Zürich41W
PLKriensBasel II22D01.04.17
PLBasel IIBreitenrain11D25.03.17
PLLa Chaux-de-FondsBasel II1:011D18.03.17
PLBasel IIStade Nyonnais20W11.03.17
PLSC BruhlBasel II32L05.03.17
PLBasel IIBSC Old Boys0:020W30.11.16
PLFC Zurich IIBasel II22D19.11.16
PLFC TuggenBasel II0:213W05.11.16
PLFC Rapperswil-JonaBasel II10L29.10.16
PLBasel IIFC United Zürich41WPoslední zápasy: SC Cham
08.04.17
PLSC ChamFC Rapperswil-Jona11D01.04.17
PLFC United ZürichSC Cham21L25.03.17
PLSC ChamYF Juventus11D18.03.17
PLBavoisSC Cham21L11.03.17
PLSC ChamSion II01L04.03.17
PLFC KonizSC Cham12W19.11.16
PLSC ChamFC Zurich II01L12.11.16
PLSC ChamKriens20W05.11.16
PLSC ChamBreitenrain01L29.10.16
PLLa Chaux-de-FondsSC Cham01W
PLSC ChamFC Rapperswil-Jona11D01.04.17
PLFC United ZürichSC Cham21L25.03.17
PLSC ChamYF Juventus11D18.03.17
PLBavoisSC Cham21L11.03.17
PLSC ChamSion II01L04.03.17
PLFC KonizSC Cham12W19.11.16
PLSC ChamFC Zurich II01L12.11.16
PLSC ChamKriens20W05.11.16
PLSC ChamBreitenrain01L29.10.16
PLLa Chaux-de-FondsSC Cham01WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. FC Rapperswil-Jona
vs. FC United Zürich
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre