Camon vs Arras, R1 Hauts de France
R1 Hauts de France?WLWDL

Camon
FT
1 : 3
HT 1:1
Agg
3.5.2026 15:00
?WLWWL

Arras
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | Arras | 26 | 14 | 4 | 8 | 44:34 | 46 |
| 6. | Camon | 26 | 12 | 3 | 11 | 40:40 | 39 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: Camon
26.04.26
RHMaubeugeCamon0:202W19.04.26
RHCamonFC Chambly Oise 21:112L12.04.26
RHSoissons IFCCamon1:223W29.03.26
RHCamonUS Pont-Sainte-Maxence0:000D22.03.26
RHItancourt NeuvilleCamon0:020L15.03.26
RHFeignies/Aulnoye EFC 2Camon0:003W08.03.26
RHLaonCamon0:112W22.02.26
RHCamonValenciennes II1:123L08.02.26
RHCamonESC Longueau2:141W25.01.26
RHCompiegneCamon0:002W
RHMaubeugeCamon0:202W19.04.26
RHCamonFC Chambly Oise 21:112L12.04.26
RHSoissons IFCCamon1:223W29.03.26
RHCamonUS Pont-Sainte-Maxence0:000D22.03.26
RHItancourt NeuvilleCamon0:020L15.03.26
RHFeignies/Aulnoye EFC 2Camon0:003W08.03.26
RHLaonCamon0:112W22.02.26
RHCamonValenciennes II1:123L08.02.26
RHCamonESC Longueau2:141W25.01.26
RHCompiegneCamon0:002WPoslední zápasy: Arras
25.04.26
RHArrasLaon2:071W18.04.26
RHValenciennes IIArras1:040L12.04.26
RHArrasCompiegne0:010W04.04.26
CHStade Béthunois 2Arras07W28.03.26
RHCambraiArras2:021L22.03.26
RHArrasSoissons IFC1:032W15.03.26
RHArrasSaint-Amand0:000D07.03.26
RHItancourt NeuvilleArras0:112W28.02.26
CHArrasValenciennes II1:141W21.02.26
RHArrasESC Longueau1:112L
RHArrasLaon2:071W18.04.26
RHValenciennes IIArras1:040L12.04.26
RHArrasCompiegne0:010W04.04.26
CHStade Béthunois 2Arras07W28.03.26
RHCambraiArras2:021L22.03.26
RHArrasSoissons IFC1:032W15.03.26
RHArrasSaint-Amand0:000D07.03.26
RHItancourt NeuvilleArras0:112W28.02.26
CHArrasValenciennes II1:141W21.02.26
RHArrasESC Longueau1:112LVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. Laon
vs. Valenciennes II
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre