CD Benicarló vs Bétera CF, Primera FFCV
Primera FFCV?DLWWL

CD Benicarló
FT
1 : 1
HT 0:0
Agg
20.12.2025 16:30
?WLLWW

Bétera CF
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. | CD Benicarló | 19 | 8 | 5 | 6 | 30:22 | 29 |
| 11. | Bétera CF | 17 | 7 | 2 | 8 | 26:30 | 23 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD Benicarló
13.12.25
PFOdisea FCCD Benicarló0:122D30.11.25
PFCD BenicarlóFoios Atlètic CF1:012L23.11.25
PFJúpiter CF de MassamagrellCD Benicarló0:303W16.11.25
PFCD BenicarlóCF Torreblanca0:010W09.11.25
PFCF NulesCD Benicarló1:020L02.11.25
PFCD BenicarlóCF San Pedro0:010W25.10.25
PFCF AlcalàCD Benicarló1:020L19.10.25
PFCD BenicarlóCD Vall d’Alba0:132W04.10.25
PFVinaròs CFCD Benicarló0:101W27.09.25
PFCD BenicarlóCD Cabanes0:011D
PFOdisea FCCD Benicarló0:122D30.11.25
PFCD BenicarlóFoios Atlètic CF1:012L23.11.25
PFJúpiter CF de MassamagrellCD Benicarló0:303W16.11.25
PFCD BenicarlóCF Torreblanca0:010W09.11.25
PFCF NulesCD Benicarló1:020L02.11.25
PFCD BenicarlóCF San Pedro0:010W25.10.25
PFCF AlcalàCD Benicarló1:020L19.10.25
PFCD BenicarlóCD Vall d’Alba0:132W04.10.25
PFVinaròs CFCD Benicarló0:101W27.09.25
PFCD BenicarlóCD Cabanes0:011DPoslední zápasy: Bétera CF
29.11.25
PFBétera CFCF Torreblanca31W23.11.25
PFCF San PedroBétera CF10L15.11.25
PFBétera CFCD Vall d’Alba12L08.11.25
PFCD CabanesBétera CF03W02.11.25
PFBétera CFCD Roda B32W26.10.25
PFUD Atzeneta de CastellónBétera CF02W19.10.25
PFBétera CFOdisea FC12L05.10.25
PFJúpiter CF de MassamagrellBétera CF03W27.09.25
PFBétera CFCF Nules05L21.09.25
PFCF AlcalàBétera CF12W
PFBétera CFCF Torreblanca31W23.11.25
PFCF San PedroBétera CF10L15.11.25
PFBétera CFCD Vall d’Alba12L08.11.25
PFCD CabanesBétera CF03W02.11.25
PFBétera CFCD Roda B32W26.10.25
PFUD Atzeneta de CastellónBétera CF02W19.10.25
PFBétera CFOdisea FC12L05.10.25
PFJúpiter CF de MassamagrellBétera CF03W27.09.25
PFBétera CFCF Nules05L21.09.25
PFCF AlcalàBétera CF12WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. CF Torreblanca
vs. CF San Pedro
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Primera FFCV 25/26 v číslech
Odehrané zápasy559/559
Gólů na zápas3.07
Výhry domácích43%
Remízy20%
Výhry hostů37%
Více než 2.5 gólu59%
Oba týmy skórovaly55%