CD Castejon vs Huesca C, Segunda Regional Aragón
Segunda Regional Aragón?WLLDW

CD Castejon
FT
1 : 0
Agg
15.12.2024 15:30
?LLWLD

Huesca C
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. | CD Castejon | 26 | 15 | 5 | 6 | 49:31 | 50 |
| 12. | Huesca C | 26 | 7 | 4 | 15 | 54:64 | 25 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD Castejon
09.12.24
SRCD CastejonAtletico Juventud Almudévar43W01.12.24
SRCD CastejonUD Alcalá de Gurrea13L24.11.24
SRCD Santiago GrañenCD Castejon10L17.11.24
SRCD CastejonAD Frula0:000D10.11.24
SRCD Alto AraCD Castejon01W27.10.24
SRCF San JorgeCD Castejon0:000D06.10.24
SRCF BoleaCD Castejon24W29.09.24
SRCD CastejonCF Cartuja de Monegros50W22.09.24
SREl Temple FCCD Castejon25W02.06.24
SRRobres CD BCD Castejon30L
SRCD CastejonAtletico Juventud Almudévar43W01.12.24
SRCD CastejonUD Alcalá de Gurrea13L24.11.24
SRCD Santiago GrañenCD Castejon10L17.11.24
SRCD CastejonAD Frula0:000D10.11.24
SRCD Alto AraCD Castejon01W27.10.24
SRCF San JorgeCD Castejon0:000D06.10.24
SRCF BoleaCD Castejon24W29.09.24
SRCD CastejonCF Cartuja de Monegros50W22.09.24
SREl Temple FCCD Castejon25W02.06.24
SRRobres CD BCD Castejon30LPoslední zápasy: Huesca C
06.12.24
SRCF San JorgeHuesca C31L01.12.24
SRCF BoleaHuesca C32L24.11.24
SRHuesca CCF Cartuja de Monegros4:080W17.11.24
SREl Temple FCHuesca C30L10.11.24
SRHuesca CCD Bujaraloz44D27.10.24
SRAgrupación Peñas SariñenaHuesca C52L20.10.24
SRHuesca CCF Ayerbe12L06.10.24
SRAtletico Juventud AlmudévarHuesca C52L29.09.24
SRUD Alcalá de GurreaHuesca C02W22.09.24
SRHuesca CCD Santiago Grañen32W
SRCF San JorgeHuesca C31L01.12.24
SRCF BoleaHuesca C32L24.11.24
SRHuesca CCF Cartuja de Monegros4:080W17.11.24
SREl Temple FCHuesca C30L10.11.24
SRHuesca CCD Bujaraloz44D27.10.24
SRAgrupación Peñas SariñenaHuesca C52L20.10.24
SRHuesca CCF Ayerbe12L06.10.24
SRAtletico Juventud AlmudévarHuesca C52L29.09.24
SRUD Alcalá de GurreaHuesca C02W22.09.24
SRHuesca CCD Santiago Grañen32WVzájemné zápasy
Se stejným soupeřem (4)
vs. CF San Jorge
vs. CF Bolea
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Segunda Regional Aragón 24/25 v číslech
Odehrané zápasy1129/1166
Gólů na zápas3.92
Výhry domácích49%
Remízy18%
Výhry hostů33%
Více než 2.5 gólu73%
Oba týmy skórovaly66%