CD FAS vs CD Sonsonate, Primera División, Apertura
Primera División, Apertura?DWWLW

CD FAS
FT
1 : 0
HT 1:0
Agg
21.10.2018 23:00
?DLLLD

CD Sonsonate
| Z | V | R | P | G | B | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. | CD FAS | 22 | 9 | 6 | 7 | 23:17 | 33 |
| 11. | CD Sonsonate | 22 | 3 | 9 | 10 | 16:31 | 18 |
xG
Útoky
0 0
Nebezpečné útoky
0 0
Držení míče %
50 50
0 0 0
0
Střely na bránu
0 0
Střely mimo
0 0 0 0
Prodloužení
90'
0'15'30'45'60'75'90'
Minuta
Poslední zápasy: CD FAS
19.10.18
PDAD ChalatenangoCD FAS0:000D14.10.18
PDCD FASCD Pasaquina1:010W11.10.18
CFAderel LourdesCD FAS1:213W30.09.18
PDCD FASAlianza FC0:304L26.09.18
PDCD FASJocoro FC0:121W23.09.18
PDCD FASAD Isidro Metapan0:001L20.09.18
PDSanta TeclaCD FAS1:010L16.09.18
PDCD AudazCD FAS0:001W02.09.18
PDCD FASMunicipal Limeno1:123L29.08.18
CLCD Arabe UnidoCD FAS0:131L
PDAD ChalatenangoCD FAS0:000D14.10.18
PDCD FASCD Pasaquina1:010W11.10.18
CFAderel LourdesCD FAS1:213W30.09.18
PDCD FASAlianza FC0:304L26.09.18
PDCD FASJocoro FC0:121W23.09.18
PDCD FASAD Isidro Metapan0:001L20.09.18
PDSanta TeclaCD FAS1:010L16.09.18
PDCD AudazCD FAS0:001W02.09.18
PDCD FASMunicipal Limeno1:123L29.08.18Poslední zápasy: CD Sonsonate
19.10.18
PDCD Luis Angel FirpoCD Sonsonate1:122D14.10.18
PDCD SonsonateAD Chalatenango0:314L30.09.18
PDCD SonsonateCD Aguila0:112L23.09.18
PDCD SonsonateAlianza FC1:225L16.09.18
PDAD Isidro MetapanCD Sonsonate0:011D09.09.18
PDCD SonsonateCD Audaz0:133D02.09.18
PDCD SonsonateSanta Tecla0:000D29.08.18
PDJocoro FCCD Sonsonate0:001W26.08.18
PDMunicipal LimenoCD Sonsonate1:011D19.08.18
PDCD SonsonateCD FAS0:000D
PDCD Luis Angel FirpoCD Sonsonate1:122D14.10.18
PDCD SonsonateAD Chalatenango0:314L30.09.18
PDCD SonsonateCD Aguila0:112L23.09.18
PDCD SonsonateAlianza FC1:225L16.09.18
PDAD Isidro MetapanCD Sonsonate0:011D09.09.18
PDCD SonsonateCD Audaz0:133D02.09.18
PDCD SonsonateSanta Tecla0:000D29.08.18
PDJocoro FCCD Sonsonate0:001W26.08.18
PDMunicipal LimenoCD Sonsonate1:011D19.08.18
PDCD SonsonateCD FAS0:000DVzájemné zápasy
19.08.18
PDCD SonsonateCD FAS0:000D18.04.18
PDCD FASCD Sonsonate2:141W22.02.18
PDCD SonsonateCD FAS0:013W29.10.17
PDCD SonsonateCD FAS1:012W27.08.17
PDCD FASCD Sonsonate0:000D30.04.17
PDCD FASCD Sonsonate0:001L05.03.17
PDCD SonsonateCD FAS0:001W26.11.16
PDCD FASCD Sonsonate0:203L25.09.16
PDCD SonsonateCD FAS0:112W02.04.16
PDCD FASCD Sonsonate2:040W
PDCD SonsonateCD FAS0:000D18.04.18
PDCD FASCD Sonsonate2:141W22.02.18
PDCD SonsonateCD FAS0:013W29.10.17
PDCD SonsonateCD FAS1:012W27.08.17
PDCD FASCD Sonsonate0:000D30.04.17
PDCD FASCD Sonsonate0:001L05.03.17
PDCD SonsonateCD FAS0:001W26.11.16
PDCD FASCD Sonsonate0:203L25.09.16
PDCD SonsonateCD FAS0:112W02.04.16
PDCD FASCD Sonsonate2:040WSe stejným soupeřem (4)
vs. AD Chalatenango
vs. Alianza FC
Právě hraje
Nadcházející
Výsledky
Skóre
Skóre
Primera División, Apertura 18/19 v číslech
Odehrané zápasy145/145
Gólů na zápas2.48
Výhry domácích36%
Remízy33%
Výhry hostů31%
Více než 2.5 gólu46%
Oba týmy skórovaly49%
Gólů v 1. poločase na zápas1.09